Ana Sayfa / Altcoinler / Cardano önemli bir alım fırsatı sundu!
ada coin

Cardano önemli bir alım fırsatı sundu!

Cardano önemli bir alım fırsatı sundu!

18 Nisan’daki sağlam bir düzeltme dönemi, kripto para birimlerinin mevcut yükselişini anlık olarak durdurdu.Bitcoin yaklaşık %7 oranında düştü. Bu düşüşün etkisi Dogecoin haricinde diğer kripto para birimlerinde de görüldü.Cardano, bir noktada %25 kadar düşerek 1.07 $’a geriledi ancak yazım sırasında güçlü bir şekilde toparlanmayı başardı.

Geri Çekilme Önemli Bir Alım Fırsatı mı?

Birkaç analist, geri çekilmenin “dip noktayı satın almak” için bir başka önemli fırsatı sunduğunu öne sürdü. ADA’nın grafiği belirli bir satın alma aralığını da vurguladı, ancak fırsat penceresi bitmiş olabilir.

Cardano

Cardano başlangıçta grafiklerde 1.48 $’a ulaştıktan sonra, potansiyel bir düzeltme zaten tartışılıyordu. Varlık Şubat ayına kadar parladı; ancak son birkaç aydır, büyük ölçüde en yüksek ile 1 dolar arasında kaldı. Bu aralığın ortasında, 1,15 – 1,21 $ arasında güçlü bir konsolidasyon (vurgulanan) gözlemlenebilir. Kripto para birimi dün bu belirli aralığa ulaştı, ancak piyasa 12 saat içinde yukarı çekildi.

Cardano

Intheblock’a göre, alım aralığı etrafındaki fiyat desteği de önemli. 1,12 ila 1,20 ABD Doları arasında, 3,88 milyar ADA, ortalama fiyatı 1,16 ABD Doları olmak üzere 198 bin adres tarafından satın alındı. Bu rakamlar bu girişin gücünü belirledi, ancak uzun vadede 20-30 sentlik yatırımlar, piyasada olduğunuz sürece önemli olmayabilir.

ADA’nın Yeni Güncellemeleri

Daha önce bildirildiği gibi, Cardano Foundation kısa süre önce, blok zincirinde basılan tokenların kaydını tutmaya izin verecek token kayıt güncellemesini duyurdu. Hareketin etkili olduğu ve merkezi olmayan bir ağa doğru genişlediği düşünülse de, başka bir potansiyel piyasa için de önemlidir.Mart ayında, IOHK kurucusu Charles Hoskinson, gelecekte platformda bir NFT piyasasının tanıtımını yaptı. Cardano token kaydı, bu süreçte büyük bir boşluğu dolduruyor. Kayıt defteri ile, zincir üzerindeki tanımlayıcılar depolanacak ve kullanıcıların tokenları kolayca bulmasına olanak tanıyacak ve esasen ADA ağında dApp ve NFT’lerin kullanımını artıracaktır.

ADA Hala Bitcoin’e Bağımlı mı?

Cardano’nun, ikinci çeyreğin bitiminden önce 2 $’a ulaşması gerekse de, Bitcoin’in piyasadaki duruşuna bağlı olarak er ya da geç bu seviye gerçekleşebilir. Skew, geçtiğimiz günlerde ilk 10 kripto para biriminin 2021’de korelasyonlarını kademeli olarak düşürdüğünü ve bu uzun vadeli etkiye fayda sağlarken, Bitcoin için büyük bir fiyat hareketinin değişiklikleri ele almaya ve tetiklemeye devam edeceğini bildirdi.

Bununla birlikte, son yükseliş döngüsü sırasında Bitcoin-Cardano, ADA’nın eğiliminin Bitcoin tarafından dikte edilme şansını artıran, kısa vadede birbirleriyle önemli bir korelasyon kaydetti. Uzun vadede, varlık, piyasa değişimine bakılmaksızın 2 $’a ulaşıyor. Çünkü temelleri ralliyi ileriye taşıyacak kadar güçlü olacak.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Dogecoin

Dogecoin İçin Çılgın Tahmin : 589 Dolar!

Bir şaka coini olan Dogecoin, Elon Musk’ın attığı birkaç tweet sonrası, birdenbire yükseliş göstererek ralli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.