Ana Sayfa / Haberler / Cardano ve Chainlink Arasında Sevindirici Ortaklık
Binance %20 İndirim
Cardano ve Chainlink Arasında Sevindirici Ortaklık
Cardano ve Chainlink Arasında Sevindirici Ortaklık

Cardano ve Chainlink Arasında Sevindirici Ortaklık

Cardano ve Chainlink arasında sevindirici bir ortaklık anlaşması imzalandı. Bugün başlayan büyük Cardano etkinliğinde duyurulan olay piyasalar üzerinde de olumlu bir etki göstermiş durumda.

Cardano Akıllı Sözleşmeleri Güçlendiriliyor

İki popüler altcoin projesi arasında imzalanan anlaşma daha çok Cardano’nun akıllı sözleşme sistemini güçlendirmek adına hazırlandı. Bu sayede çok daha güvenli bir ağa sahip olmayı bekleyen ADA bu haberle birlikte artışa geçti.

Cardano etkinliğinde ortaklığın duyurulmasıyla fiyat 2.46 dolara kadar ulaştı. Şu anda ise 2.37 dolardan işlem görmekte olan ADA dünden bu yana önemli bir artış yaşamış durumda. Bu artışı sürdürmek için daha fazla hacme ihtiyaç duyan popüler altcoin birimi bunu başarabilecek potansiyelde. Özellikle de kurumsalların ilgisiyle ADA’da önemli artışların yaşandığını görebiliriz.

Önümüzdeki birkaç gün daha devam edecek olan Cardano etkinliği birçok sürprizi beraberinde getirdi. Son olarak da Chainlink ile yapılan anlaşma yatırımcılar için güzel bir haber olmuş durumda.

Dünden Bu Yana Yatırımcısına En Çok Kazandıran 3 Altcoin

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.