Ana Sayfa / Altcoinler / Cardano Yatırımcılarını Sevindiren Gelişme! İşte Yeni Entegrasyonlar…
Binance %20 İndirim

Cardano Yatırımcılarını Sevindiren Gelişme! İşte Yeni Entegrasyonlar…

Cardano Yatırımcılarını Sevindiren Gelişme! İşte Yeni Entegrasyonlar…

Kısa süre önce Cardano’nun yatırımcılarını sevindirecek bir gelişme yaşandı. Yeni bir Cardano (ADA) entegrasyonu, altıncı en büyük kripto parayı ana akım benimsemeye bir adım daha yaklaştırıyor.

Cardano (ADA)’da kritik gelişme: İşte yeni entegrasyonlar…

Yeni bir Reddit gönderisinde, kripto ödeme ağ geçidi çözümü NOWPayments, WooCommerce ve Shopify müşterilerinin Cardano‘ya (ADA) erişimine olanak tanıyan bir eklenti açıkladı. Konuya yönelik şu önemli açıklama yapıldı:

Cardano teknoloji ekibiyle entegrasyonumuzu onayladıktan sonra, duyurumuzu tekrar yayınlıyoruz ve Cardano topluluğu ile iletişime geçmekten heyecan duyuyoruz! Shopify kripto ödemeleri eklentimizi kullanıma sunduk ve artık Shopify mağazanız için ADA’da ödemeleri kabul edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli başka eklentilerimiz de var!

Popüler Altcoin’de Ralli İhtimali Belirdi – Bu Gelişmeye Dikkat!

Shopify ve WooCommerce’e ek olarak NOWPayments, ADA ödemelerini etkinleştirmek için ekip kuruyor

Web sitelerine göre NOWPayments, işletmelerin büyük hacimli kripto paralar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve Cardano dahil olmak üzere 50’den fazla kripto parayı doğrudan alıcının cüzdanına gönderme seçeneği ile kabul etmesini sağlıyor. Cüzdanları olmayan çevrimiçi satıcılar için NOWPayments, bu satıcıların hala ADA ve diğer kripto varlıklarını kabul edebileceğini vurguluyor. Konuya yönelik şu önemli açıklama yapıldı:

Otomatik para dönüştürme sağlıyoruz: Müşterilerin ödeme yaptığı bir para birimi için cüzdanınız olmasa bile, sizin için otomatik olarak dönüştürüyoruz. Önümüzdeki hafta kullanıma sunulan para birimlerini de sınırlama seçeneğimiz olacak.

Shopif ve WooCommerce’e ek olarak NOWPayments, ADA ödemelerini etkinleştirmek için küresel çevrimiçi pazar yeri Etsy ile ekip kurmayı düşündüklerini ortaya koyuyor.

Rekor Kıran Cardano (ADA) İşlem Hacmiyle Ethereum'u Geride Bıraktı!

Cardano (ADA) fiyatında son durum nedir?

Altıncı en büyük kripto para birimi Cardano yazım sırasında yüzde 7 oranında düşüşle 1,11 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 35,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Cardano yazım sırasında piyasa değeriyle 2,4 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.