Ana Sayfa / Altcoinler / Cardano’dan Kripto Para Projesine 500.000 Dolarlık Yatırım

Cardano’dan Kripto Para Projesine 500.000 Dolarlık Yatırım

Cardano’dan Kripto Para Projesine 500.000 Dolarlık Yatırım

Cardano, girişim fonu aracılığıyla blockchain projesine 500.000 dolarlık bir miktar ile yatırım yaparak COTI ile ilişkisini güçlendirdi.Cardano, cFund adlı ekosistem girişim fonunu kullanarak ilk yatırımını COTI’ye yaptı. Anlaşmanın bir parçası olarak “blockchain finansmanı” projesi, gelecekte Shelley mainnet’ini barındırmak için dahili olarak geliştirilen ADA Pay sistemini güncelleyecek.

Cardano’dan COTI yatırımı

IOHK tarafından desteklenen ve Wave Financial tarafından yönetilen cFund, yakın zamanda piyasaya sürülen ve arkasındaki tarafların “Cardano’yla sinerjisi olan” projelere “öncelikli olarak” sponsor olmalarını sağlayan bir girişim.Cardano ve COTI arasında birkaç yıldır mevcut bir ortaklık bulunmasından dolayı, sağlanan bu fon ile şirket, desteğini ikiye katlamış durumda.2019’da COTI, ADA Pay’in ilk sürümünü geliştirmişti. Ekip şimdi, ADA Pay’in önümüzdeki birkaç ay içinde Cardano ağında başlatılması beklenen Shelley ana ağında çalışabilmesini sağlamak için gerekli iyileştirmeleri ve değişiklikleri uygulamaktan sorumlu olacak. Basın açıklamalarında Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“COTI EKİBİNE BÜYÜK SAYGI DUYUYORUZ VE BU YATIRIMLA İLİŞKİMİZİ DERİNLEŞTİRMEKTEN HEYECAN DUYUYORUZ. COTI, HALİHAZIRDA BİRKAÇ PROJEDE HARİKA BİR ORTAK OLDU. ADA’DA GELECEKTEKİ FİNANS UYGULAMALARINI ETKİNLEŞTİRMEK İÇİN GELİŞMİŞ FİNTECH MİMARİSİNDEN YARARLANMAYI PLANLIYORUZ.”

Cardano için daha fazla gelişme yolda

ADA Pay sistemini güncellemenin yanı sıra COTI, Cardano ile “şu anda iki ekip arasında tartışılan” diğer geliştirmeler ve ürünler üzerinde çalışmayı da kabul etti.

Açıklamada COTI’nin “Cardano ekosistemini ödemeler açısından güçlendirmeye bağlı” kaldığı belirtildi.

CFund Genel Ortağı David Siemer, COTI’nin CEO’su Shahaf Bar-Geffen ve tüm ekibin “COTI’nin iş ortaklıkları ve yenilikçi kurumsal düzeyde fintech teknolojisiyle Cardano’ya önemli ölçüde uyum sağlayacağını” söyledi.

Öte yandan Bar-Geffen, bu yatırımı projesinin gelişimi için önemli bir kilometre taşı olarak özetledi ve “Cardano’yla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz,” dedi.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para Boğalar Bitcoin fiyatını dengelemeye çalışıyorlar ve başarılı olurlarsa VET, SOL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.