Ana Sayfa / Altcoinler / CDAO NFT Kart Projesi İnceleme
Bybit

CDAO NFT Kart Projesi İnceleme

CDAO, NFT’lere daha fazla fayda sağlamayı planlayan bir projedir. DeFi’yi ticaret kartı meraklılarına tanıtmayı ve meraklılara ticaret kartlarını tanıtmayı hedefliyoruz. Amacımız, diğer Blockchain tabanlı kart oyunlarının yakalayamadığına inandığımız bir pazar olan sıradan kart oyunu meraklıları için NFT’leri bir eğlence ürününe dönüştürmektir. Aynı zamanda, NFT’lerin blok zinciri meraklılarına koleksiyon olarak getirdiği çekiciliği sürdürürken aynı zamanda TCG koleksiyoncularının pazarına da girmeyi amaçlıyoruz.

Çok amaçlı CDAO platformunun, anonim geliştirme ekibi tarafından sağlanan, küresel olarak tanınan çok çeşitli fikri mülkiyete erişimi nedeniyle tanınabilir olacağına inanıyoruz. Bu, durdurma emirlerinden ve telif hakkı sahipleriyle ilgili diğer yasal sorunlardan kaçınmamıza yardımcı olacaktır. Collect Dao, CDAO sahipleri tarafından yönetilen bağımsız olarak çalışan ve kendi kendini idame ettiren bir platform olacak ve mevcut ticari kart oyunlarını NFT’ler şeklinde blok zincirine aktaracak. NFT’leri ve mevcut Defi projelerinin en iyi yönlerini takas kart oyunlarıyla anlamlı bir şekilde bir araya getirmeyi hedefliyoruz. CDAO projesinin birçok bileşeni, diğer projeler tarafından teorik olarak inşa edilmiş veya tasarlandığı için, hayalimizi gerçeğe dönüştürmemize yardımcı olacak sağlam bir temel var.

CDAO, Sav3 / Core’dan esinlenilen paket satışlarında deflasyonist likidite vergisi gibi son teknolojilere sahip olacak ve NFT sanatçılarının platforma katkıda bulundukları için ödüllendirilmesine yardımcı olmak için Andre Cronje’nin KP3R projesinden ilham alan bir İş Panosu NFT’ler. (İş platformu, KP3R gibi jetona özgü olmayacak, ancak ayrı bir akıllı sözleşme olacaktır).

Stake etme, RFI’ye benzer şekilde çalışacak, ancak bir bükülme ile, her CDAO sahibi, vergiden token satışlarına kıyasla paket satışlarından elde edilen karlardan bir pay alacak. Yu-Gi-Oh’daki Pot of Greed kartından esinlenerek kısaca Proof of Turn veya PoT stake etme yöntemini adlandırdık.
Ekip tarafından özel el yapımı NFT airdropları ve özel kartlar şeklinde ödüller düzenli olarak gerçekleşecek. Çoklu platform CDAO uygulamalarımız, platformu daha fazla kişi için daha erişilebilir hale getirecek. Paket satışına dayalı tüm jeton özellikleri, jetonun kendisine değil, kart mağazamıza özgü olacaktır.
Jetonun kendisi bir yönetim ve yardımcı program jetonu olacaktır. Jeton, aynı zamanda, paketlerin satışından elde edilen karlardan bir pay almak için biletiniz olacaktır.

 

Satış Öncesi Bilgi
Satış Öncesi Bağlantı: https://www.safu.investments/sale/40
Ön Satış Başlangıcı: 16 Nisan 2021 12:00 UTC
Satış Öncesi Sonuç: 30 Nisan 2021 12:00 UTC

Token Bilgileri
Website: https://collectdao.com
Whitepaper: https://collectdao.com/Whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/CollectDAO
Announcements: https://t.me/CDAOAnnouncements
Twitter: https://twitter.com/CollectDAO
Medium: https://collectdao.medium.com
Github: https://github.com/Yusei-Fudo/Collect-DAO
Token Contract: 0x72a895991c116a57ad1108659c0d2c8a5ba85c30

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!

Son 24 saatlik zaman diliminde Shiba Inu (SHIB) önemli bir yükseliş yakalamış durumda. Bu süreçte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.