Ana Sayfa / Altcoinler / Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi
Binance %20 İndirim
celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son 24 saatlik süreçte de bu performansını sürdüren popüler altcoin projesi rekorlar kırmaya devam ediyor.

Celsius (CEL) uçuşta!

Bir hafta gibi dar bir zaman aralığında %300 değerlenen Celsius (CEL) için yatırımcıların büyük ilgisi devam ediyor.

TradingView verilerine göre CEL için şu anda 1.35 dolarlık noktadan işlem yapılıyor. Son günlerde sürekli olarak yeşil mumların hakim olduğu altcoin projesinde yatırımcılar mutlu görünüyor.

Kripto para piyasalarında yaşanan çöküş sürecinde bundan büyük zarar gören CEL, bu durumu toparlamaya çalışıyor. Rakiplerine kıyasla bunu iyi bir şekilde başardığı görülen CEL için gün içerisinde 1.56 dolar seviyelerine kadar çıkıldı. Bunun ardından ufak bir düzeltme görülen altcoin projesinde son 24 saatlik süreçte %64 büyüme yaşandı. Bununla birlikte projenin işlem hacmi %166 büyümüş durumda.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için mütevazi bir çıkış devam ederken Celsius (CEL) rekor kırdı. Yaptığı bu son artışlarla yatırımcısının yüzünü güldüren CEL’de bu artış son bir aylık zararı tamamen kapatmış gibi görünüyor. Şu andaysa boğalar 1.50 dolara tekrar çıkmayı ve tutunmayı deneyecektir. Bunun aksi bir durumdaysa tekrardan 1.10 dolarlık noktaya iniş kaçınılmaz olur.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Kurumsal Yatırımcıların Sevdiği Cardano (ADA) Hızla Yükseliyor!

Cardano Vasil Hard Fork İçin Erteleme Kararı Alındı

Cardano, Vasil’in yükseltmesini dört hafta erteleme yönünde karar aldı. Bununla birlikte, yükseltmenin Temmuz ayı sonunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.