Ana Sayfa / Ekonomi Haberleri / Cep Telefonu Faturasına Nakit Kredi İmkanı

Cep Telefonu Faturasına Nakit Kredi İmkanı

Bilindiği üzere ülkemizde cep telefonu operatörlerinin faturalı hat kullanıcılarına taksitle cihaz satışı kampanyası bulunuyor. Bu durum telefon faturasına kredi imkanını doğurmaktadır. Bireysel ya da kurumsal cep telefonu hattı kullanıcıları istekleri doğrultusunda hatlarına tanımlı bir cihaz satın alarak bu cihazı satabiliyorlar ve bu sirkülasyondan doğan kredi imkanıyla acil ihtiyaçlarına çözüm bulabiliyorlar.

Bu şekilde kredi almak isteyen kullanıcılara yardımcı olan Telefonfaturasinakredi.com sitesi uygun koşullar ile hat kullanıcılarının isteklerini karşılıyor. Faturaya kredi imkanı bulunan faturalı hat sahipleri site üzerinden yetkili kişilere ulaşması akabinde hattın cihaz alımına uygunluğu kontrol ediliyor. Hat cihaz alımı için uygunsa firma kullanıcılara kredi için yardımcı oluyor.

Hatta Kredi Almak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Her cihaz satışında olduğu gibi bu sistemde de bir sözleşme yapılması gerekiyor. Bireysel ya da kurumsal faturalı hatta sahip kişiler hatlarının uygunluğuna göre faturalı hatlara kredi alabiliyorlar. Kullanıcının en az 6 ay boyunca kullandığı bir hattının olması gerekiyor ya da 24 ay sabit hatta sahip bir numaralarının olması da yeterli oluyor. Firmalar maksimum 12 ay taksitle cihaz satışı yapıyorlar. Bu tutarın geri ödemesi faturaya yansıtılarak yapılıyor.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Bitcoin, Altın Yatırımcısının 1 Yılda Kazandığını 1 Günde Kazandırdı

Bitcoin, Altın Yatırımcısının 1 Yılda Kazandığını 1 Günde Kazandırdı

Bitcoin, altın yatırımcısının tam 1 yılda kazandığı tutarı sadece 1 günde kazandırmayı başardı. Birkaç gün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.