Ana Sayfa / Altcoinler / Chainlik (LINK) Yine Kazandırmaya Devam Etti
Binance %20 İndirim
Chainlink Alan Yatırımcıların Tümü Kazandı
Chainlink Alan Yatırımcıların Tümü Kazandı

Chainlik (LINK) Yine Kazandırmaya Devam Etti

Chainlik (LINK) Yine Kazandırmaya Devam Etti.

Son 24 saat içerisinde %10’luk bir fiyat artışı sergileyerek 15.59 dolar seviyesine yükselen kripto para, Bitcoin’in (BTC) düşmesi ile birlikte kırmızıya bürünen birçok altcoin’e göre çok daha iyi performans göstermeye devam ediyor.

Pazartesi günü piyasalarda yaşanan ani düşüş ile birlikte, birçok kripto para gibi Chainlink’de ciddi anlamda değer kaybına uğramıştı. Pazartesi günü yaşanan faciadan önce LINK’in fiyatı neredeyse 20 dolar seviyesine yükselmişti. O zamandan beri düşüş eğilimi gösteren kripto paranın bu son fiyat artışı, yatırımcısında tekrardan umut oldu diyebiliriz.

Barstool Sports CEO’su Dave Portnoy, geçtiğimiz hafta kripto para piyasasına sert bir giriş yapmıştı. Yaklaşık 1 milyon dolar değerinde kripto para yatırımı yapan ünlü CEO, LINK’e de yatırım yaparak, kripto paranın yükselişinde rol oynadı. Ancak Bitcoin’de yaşanan düşüş ile birlikte 25.000 dolarlık bir kayıp yaşayan Portnoy, piyasalara girdiği gibi hızlı bir çıkış yaparak, tüm parasını kripto piyasasından çekti.

Chainlink, piyasa değeri bakımından, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Tether’den sonra en büyük beşinci kripto para konumunda yer alıyor. Özellikle bu yazın başlarında başlayan Merkezi Olmayan Finans (DeFi) çılgınlığı ile sert yükselişler yaşayan Chainlink’e yatırımcılar her hafta neredeyse 1 milyar dolar aktarıyor.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.