Ana Sayfa / Altcoinler / Chainlink Alan Yatırımcıların Tümü Kazandı
Chainlink Alan Yatırımcıların Tümü Kazandı
Chainlink Alan Yatırımcıların Tümü Kazandı

Chainlink Alan Yatırımcıların Tümü Kazandı

Son zamanların en popüler birisi olan Chainlink alan yatırımcıların tümü kazanmış durumda. Yatırımcısını pişman etmeyen bu altcoin için konuşulanların halen olumlu olduğunu da hatırlatmak gerek. Son 3 aylık tabloya baktığımızda genel olarak son 1 aylık sürecin öne çıktığını söyleyebiliriz.

Chainlink Son 3 Aylık Tablo Kaynak

Yazının hazırlandığı saatlerde 9.61 dolardan işlem görmekte olan LINK için son 24 saatlik tabloda %1.2 oranında bir yükseliş mevcut. Kendi tarihinin en yüksek seviyesi 9.93 dolar seviyelerini tekrar test etmek isteyen popüler altcoin biriminde hareketli günler yaşandığını da söyleyebiliriz. Genel tabloya baktığımızda %6.043,08 ROI oranına sahip olan Chainlink, istatistikleri ile de dikkat çekiyor.

Bitcoin’de düşüş ve yatay ilerleyiş görüldüğü günlerde kripto para ekosistemini adeta kurtaran LINK, tüm kripto para arzını kazanç durumuna geçirmeyi başardı. Yaptığı projeler, güncellemeler ve çeşitli anlaşmalar sayesinde adını sürekli duyduran bu popüler altcoinin arkasında oldukça tecrübeli ve başarılı bir ekip mevcut. Bu sayede kısa sürede önemli atılımlar yaşamayı başaran LINK değerine değer katmaya devam ediyor. Özellikle de kripto para lideri Bitcoin’den çıkan yatırımcıların sık tercih ettiği bir altcoin olmasının da bu konuda etkili olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli olarak yüksek hacimli alımların hedefi olan bu birimde şuan için işlerin gayet yolunda gittiğini söylemek mümkün.

Piyasa değeri 3.3 milyar dolar olan bu popüler altocin biriminin değerinin büyük bir bölümü Bitcoin’de durgun seyir eden günlerde oldu diyebiliriz. Kendi birikiminin değer kaybetmesinden korkan yatırımcıların sık tercih ettiği kripto paralardan birisi olan Chainlink artık benimsenmiş durumda. Bir kaçış aracından ziyade piyasada saygı görülen bir birim haline geldiği için ilerleyen günlerde yeni çıkışlar görmemiz mümkün. Hakkında daha fazla araştırma yapmanın size yararı dokunacağı nadir coinlerden birisi olan LINK dünyasına sizler de bir göz atabilirsiniz.

Twitch, Kripto Para İle Yapılan Ödemelerde %10 İndirim Fırsatı Sunuyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Artık Twitter’dan ayrılmadan Uniswap’te işlem yapabilirsiniz

Artık Twitter’dan ayrılmadan Uniswap’te işlem yapabilirsiniz. Mask Network, Twitter kullanıcılarının platformdan ayrılmadan piyasa verilerine erişmesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.