Ana Sayfa / Altcoinler / Chainlink (LINK) 2 Kat Değer Kazanmayı Başardı
Chainlink Fiyatı 2 Kat Değer Kazanmayı Başardı
Chainlink Fiyatı 2 Kat Değer Kazanmayı Başardı

Chainlink (LINK) 2 Kat Değer Kazanmayı Başardı

Geçtiğimiz hafta önemli ilerleyişler kaydeden altcoinlerin başlarında gelen Chainlink (LINK) 2 kat değer kazanmayı başardı ve yatırımcısını memnun etti. Mart ayında yaşanan ağır düşüşlerden nasibini alan LINK, tekrardan toparlanmayı başarmıştı. İlk çıkış sinyalleriyle birlikte önemli bir yatırımcı talebi görmeyi başaran LINK yazının hazırlandığı sıralarda 3,55 dolardan işlem görmekte.

Mart ortasında yaşadığı ağır düşüşten toparlanmayı başaran LINK toplamda yüzde 156 oranında büyüme yaşayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu noktada birçok kişinin aklında altcoinlerin tekrardan güç kazanıp kazanmadığı sorusu gelmekte. Çünkü Etherum ve bazı diğer popüler altcoin birimleri de Mart ayında yaşadıkları düşüşün ardından önemli bir toparlama gösterdiler. Aynı zamanlardan itibaren yükselmeye başlayan altcoinlerin en çok ivme kazananlarından birisi de Chainlink olmayı başardı.

Geçtiğimiz aydan bu yana önemli bir ilerleyiş kateden Chainlink son 24 saatte ne yazık ki yüzde 5 oranında küçülmekten kaçamadı.

Yazının kaleme alındığı sıralarda 3,55 dolardan işlem gören Chainlink için en önemli destek seviyesi 3,48 dolar olarak belirlenmiş durumda. Bu seviyenin altına inildiği taktirde 2,90 seviyelerinin test edilebileceğinden şüphe ediliyor. Hatta önü kesilemez bir düşüş olması durumunda bizleri 2,44’lük bir seviye de bekliyor olabilir. Bu yüzden önümüzdeki birkaç hafta LINK için oldukça önemli diyebiliriz. Birçok analist tarafından belirlenen 3,48 destek seviyesi LINK için “geç yada öl” durumu kadar kritik bir vaziyette. Söz konusu seviyeye oldukça yakın hareket eden kripto para biriminin ilerleyen günlerdeki hareketleri belirleyici olacak.

Son birkaç gündür Bitcoin’de yaşanan hareketlenmelerden altcoinlerin de etkilendiği bilinmekte. Bitcoin’deki çıkış rüzgarından etkilenen bir diğer altcoin olan LINK için de tahminler hareketlenmenin yukarı olacağı yönünde. Yaşanacak gelişmeleri ilerleyen günlerde hep birlikte izliyor olacağız.

Etherum Kritik 200 Dolar Seviyesine Doğru Emin Adımlarla İlerliyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

TikTok Videosu Sayesinde Dogecoin %25 Değer Kazandı

TikTok Videosu Sayesinde Dogecoin %25 Değer Kazandı

Kripto para piyasasında bir meme coin olarak geçen ve oldukça komik bir gelişime sahip olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.