Ana Sayfa / Altcoinler / Chainlink (LINK) En Çok Değer Kazanan Varlık Oldu
Chainlink (LINK) En Çok Değer Kazanan Varlık Oldu
Chainlink (LINK) En Çok Değer Kazanan Varlık Oldu

Chainlink (LINK) En Çok Değer Kazanan Varlık Oldu

Advertisements

Kripto paralar arasında piyasa değeri açısından 13. sırada olan Chainlink (LINK) en çok değer kazanan varlık olmayı başardı. Son birkaç saat içerisinde %11’den fazla değer kazanan LINK’e olan talep hiç olmadığı kadar artıyor.

İçinde bulunduğumuz Haziran ayında oldukça hareketli günler yaşayan Chainlink, 12 Haziran tarihinde ani bir düşüşün ardından %10 civarında bir değer kaybı yaşamıştı. Ancak son birkaç gündür bu düşüşün toparlandığı ve hatta ani bir çıkış yaşandığı görülüyor. Yaşadığı ani yükselişle birlikte bir hafta içerisinde %20 değer kazanan LINK, 4.90 seviyelerine kadar yükseldi. LINK için tüm zamanların en yüksek değeri ise 4.95 olarak kaydedilmişti. Bu rekorunu kırmaya çok yaklaşan kripto para birimine olan ilgi artarak devam ediyor.

Sürekli olarak çeşitli şirketlerle ortaklık yapan Chainlink, bu sayede adını daha çok kişiye duyurmayı da başardı. Büyük bir ilgi odağı haline gelen talep de anlaşmalarla doğru orantılı olarak artmakta. Bu sayede değerine değer katan LINK, son bir haftadır önemli şekilde yükselmeye devam ediyor.

Yazının kaleme alındığı sıralarda 4.80 dolardan işlem görmekte olan LINK, verilere bakıldığında son 24 saat içerisinde %7’ye yakın değer kazanmış durumda. Son 24 saatte hacim olarak da önemli bir değer kazanan LINK, 564 milyon dolar hacminde işlem gerçekleştirdi.

Yakın zaman içerisinde Kyber Network, VPN hizmeti Orchid gibi farklı şirketlerle anlaşmalar yapan Chainlink, bu anlaşmalar sayesinde adını duyurmayı devam ediyor. Kripto para topluluğu arasında da oldukça sevilmeye başlanan bu altcoin, birkaç gün öncesinde yayınladığımız Gelecek Vadeden Altcoinler adlı yazımızda da yer almıştı. Oldukça başarılı bir ekip tarafından yönetilen LINK, bu anlaşmaların ve azmin devam etmesi durumunda daha da yükselmeye devam edecektir.

Çin Kendi Kripto Parası CBDC İçin Testlere Başladığını Duyurdu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Rick and Morty’nin Kurucusu NFT Piyasasına Giriyor

Advertisements Rick and Morty’nin Kurucusu NFT Piyasasına Giriyor Dijital sanat platformu Nifty Gateway, bu sabah …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.