Binance %20 İndirim
Chiliz (CHZ)'nin Yeni Anlaşmalarını Duyurmasının Ardından Yükselişe Geçti

Chiliz (CHZ) Yeni Anlaşmalarını Duyurmasıyla Yükselişe Geçti

Daha öncesinde birçok büyük şirketle anlaşmasını duyuran Chiliz (CHZ)’den yeni anlaşma haberleri gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Aston Martin ve Alfa Romeo Formula 1 ekipleriyle anlaşma imzaladıklarını duyuran coinin değeri bununla birlikte artışa geçti.

Gün içerisinde Chiliz (CHZ) değeri yaklaşık %50 artış yaşasa da şu anda son 24 saatlik süreçte zarar yaptırmış görünüyor. Bazı yatırımcılar da bu duruma tepki göstermeye başladılar. Chiliz (CHZ) tarafından her yeni anlaşma haberinin duyurulmasında değer kaybından yakınan bir yatırımcı kesimi mevcut. Bir grup yatırımcı da söz konusu altcoinin 1 yılda %3.348 yükselmesine dikkat çekerek kazançlarını vurguluyor. Kısacası yatırımcılar arasında bir fikir ayrılığının oluştuğu CHZ’de her şeye rağmen yeni anlaşma haberleri devam edecek gibi görünmekte. Ayrıca anlaşmaya dair diğer detaylar Türkiye koordinatörü Altuğ Öztürk tarafından Twitter aracılığıyla da duyuruldu.

Bitcoin Aylar Sonra 40.000 Doların Altını Gördü! Sırada Hangi Seviyeler Var?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.