Ana Sayfa / Analizler / CHZ Yükseliş Analizleri ve Yorumlar
Bitcoin kripto parasının geleceği
Bitcoin kripto parasının geleceği

CHZ Yükseliş Analizleri ve Yorumlar

Haftasonu analizleri değerlendirildiğinde CHZ için ne zaman yükselişe geçileceği konusu merak edilirken sert yükseliş konuları da gündeme gelmeye başladı. Yapılan analizlerle birlikte yenilenen hedefler ve direnç noktalarının belirlenmesi de mümkün hale gelmiş oldu.

CHZ’den Beklenenin Olmaması

Yakın zaman grafiklerine bakıldığında bazı coinler için yükselişler söz konusu olurken bazılarında dirençli rakamlarda sabitlenme yaşandı. Geçen haftayı da benzer şekilde kapatan CHZ’nın özel anlaşmalar sağlamış olmasının ardından yine beklenen olmadı. Yükseliş göstermesi beklenirken beklentileri karşılayamayan coinler listesinde ilk sıralarda yer aldı. Anlaşmaların imzalanması bile bu durumun değişmesine yetmedi.

En Yüksek ve En Düşük

Geçen haftasonu en yüksek 0.54 USD, en düşük ise 0.51 USD bandında seyreden rakamlarla karşı karşıya kalındı. Beklentilerin altında kalması mayıs ayında yatırımcılarının nasıl bir yol çizmesi gerektiği konusunda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu. Yenilenen mayıs grafiği ise yeni yorumlamaları doğurdu.

Satın Almaların Uygunluğu

Yapılan analizlerde 1 saatlik formasyona bakıldığında dip seviyelerde olduğu gözlemlendi. Bu durum alım fikri olanlar için uygun dönem olduğu yönünde anlaşılmaların olmasını sağladı.

Yeni Beklentiler

4 mayıstan sonra yükselişle alakalı olumlu olasılıkların yaşanabileceği konusunda açıklamalar yapıldı. Fiyatların 4 mayısa kadar kıskaçta olduğu ve sonrasında bir yön belirleyeceği de analizlerle tahmin edilenler arasında yer aldı. Satışlarda hacim olmaması da beklenen hareketin olması olasılığının güçlenmesine neden oluyor. Anlık olarak düşüş eğiliminde olduğu unutulmadan hareket edilmesi de gerekiyor.

Beklenen hareketlilik yaşanmadığından dolayı biraz beklemenin daha doğru olacağı günlerin olması da kaçınılmaz duruyor. Beklenen oranların 0.48 USD civarında olacağı da grafiklerden yapılan tahminler arasında olsa da son yatırım kararının yatırımcı tarafından verilmesi en doğru yöntem olarak özetleniyor.

Binance

Hakkında demir

Farklı Makaleler

Bu Altcoin'de Balinalar Hızla Stok Yapmaya Devam Ediyor! İşte Detaylar...

Bu Altcoin’de Balinalar Hızla Stok Yapmaya Devam Ediyor! İşte Detaylar…

Birçok altcoin için durgun veya düşüş durumuyla geride bıraktığımız son 24 saatte bazı kripto paralar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.