Binance %20 İndirim

Cocu ve Ali Koç yorumu

17 Ağustos 2016, 4 Haziran 2017 tarihlerinde Fenerbahçe’yi çalıştıran, sonrasında Hollanda Milli Takımı’nın başına geçen Hollandalı teknik direktör Dick Advocaat, Fenerbahçe’nin yeni hocası Phillip Cocu’yu yorumladı. Advocaat, hem Fenerbahçe’nin tercihini değerlendirdi, hem de Cocu’yu anlattı… Hollandalı çalıştırıcı ayrıca Aziz Yıldırım ve

Fenerbahçe’nin yeni hocası Phillip Cocu’ya tam destek geldi… Sarı-Lacivertliler’in eski teknik direktörü Dick Advocaat, Ajansspor’a yaptığı açıklamada Fenerbahçe’nin Cocu’yu seçmesinin doğru bir tercih olduğunu söyledi…

Dick Advocaat’tan Cocu ve Ali Koç yorumu
Advocaat’ın açıklamaları şöyle: “Phillip Cocu mükemmel bir teknik direktör. Son 4-5 yıldır PSV’yi çalıştırıyor ve üç şampiyonluk elde etti.”

“Bu bile tek başına onun ne kadar değerli bir antrenör olduğunu gösteriyor. Üstelik o gerçekten harika bir futbolcuydu. Şu anda ise bence çok iyi bir teknik direktör oldu.”

“HER TEKNİK DİREKTÖR İÇİN ZOR”

“Türkiye’de büyük takımlarda çalışmak sadece yabancı antrenörler için değil, her teknik direktör için zordur. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan bahsediyoruz. Her zaman şampiyonluk istiyorlar.”

“PEK ÇOK SEÇENEK VARDI”

“Bence Fenerbahçe’deki yeni yönetim Cocu’yu alarak doğru bir tercih yaptı. Pek çok seçenek üzerinde düşündüklerini biliyorum. Ama bence doğru olanı seçtiler.”

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.