Ana Sayfa / Altcoinler / Coinbase 3 altcoin’i listeliyor!
Bybit

Coinbase 3 altcoin’i listeliyor!

Coinbase 3 altcoin’i listeliyor!

Öncü Bitcoin ve altcoin borsası Coinbase’den bugün önemli bir duyuru geldi. Coinbase Pro, Coinbase’nin sahip olduğu ve işlettiği gelişmiş bir kripto para ticareti platformudur. Coinbase Pro, kısa süre önce 3 yeni altcoin projesini destekleyeceğini açıkladı. Bu açıklamaya göre, borsa 11 Mart’ta platformunda MATIC, SKL ve SUSHI’yi listeleyecek. Coinbase Pro’nun duyurusunun ardından altcoin fiyatları sert yükseldi.

Coinbase Pro, 3 yeni altcoin projesini listeliyor! Fiyatlar fırladı

Coinbase Pro, Coinbase’nin deneyimli ve yüksek hacimli müşterilere odaklanan bir kripto para işlem platformudur. Coinbase Pro bugün önemli bir açıklamada bulundu ve 3 yeni altcoin projesini destekleyeceğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

DERHAL BAŞLAYARAK, MATIC, SKL VESUSHI’NİN COİNBASE PRO’YA GELEN TRANSFERLERİNİ KABUL ETMEYE BAŞLAYACAĞIZ . LİKİDİTE KOŞULLARI KARŞILANIRSA, İŞLEMLER 11 MART PERŞEMBE GÜNÜ VEYA DAHA SONRA BAŞLAYACAK. MATIC, SKL VE SUSHI HENÜZ COİNBASE.COM’DA VEYA MOBİL UYGULAMALARIMIZDA MEVCUT DEĞİL. BU DESTEK EKLENDİĞİNDE AYRI BİR DUYURU YAPACAĞIZ.

Ünlü Ekonomistten Çılgın Bitcoin ve Altcoin Tahmini: 100x!

Coinbase Pro’nun duyurusunun ardından altcoin fiyatları sert yükseldi. Polygon (MATIC), yüzde 40 oranında artışla 0,296 dolar seviyelerine kadar çıktı. Skale Network (SKL), yüzde 45 oranında artışla 0,50 doların  üzerinde yükseldi. SushiSwap (SUSHI), yüzde 15’in üzerinde artışla 20,1 dolar seviyelerine kadar çıktı.

Polygon, Skale Network ve SushiSwap nedir?

Polygon (MATIC), Ethereum için çok zincirli bir ölçekleme çözümü olan Polygon Network’e güç veren bir Ethereum tokenidir. Polygon, Ethereum ana zinciriyle birlikte çalışan Blockchain olan Katman 2 yan zincirlerini kullanarak Ethereum üzerinde daha hızlı ve daha ucuz işlemler sağlamayı hedefliyor.  Skale Network (SKL), kendisini “sınırsız sayıda bağımsız node’de çalışmak üzere tasarlanmış lidersiz bir fikir birliğine sahip Ethereum uyumlu bir ağ” olarak tanımlayan SKALE’ye güç veren bir Ethereum tokenidir.

Bu Hafta Takip Etmeniz Gereken 5 Kripto Para Birimi

Skale Network’teki node’ler, birden çok merkezi olmayan elastik Blockchain’lere kaynak sağlar. SushiSwap (SUSHI),  merkezi olmayan bir kripto para borsası ve Ethereum üzerine kurulu otomatik bir piyasa oluşturucu olan SushiSwap’e güç veren bir Ethereum tokenidir. SUSHI sahipleri topluluk yönetimine katılabilir ve SushiSwap’in işlem ücretlerinin bir kısmını almak için tokenlerini paylaşabilir.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Shiba Inu (SHIB) Yükseliş Trendini Korumaya Devam Ediyor

Shiba Inu (SHIB) Yükseliş Trendini Korumaya Devam Ediyor

Son haftaların en çok konuşulan kripto paralarından biri olan Shiba Inu (SHIB) yükseliş trendini korumaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.