Ana Sayfa / Altcoinler / Coinbase Bu 4 Altcoin’i Listeliyor!
Bybit

Coinbase Bu 4 Altcoin’i Listeliyor!

Coinbase Bu 4 Altcoin’i Listeliyor!

En popüler Bitcoin ve altcoin borsalarından biri olan Coinbase’in profesyonel ticaret kolu Coinbase Pro, bugünkü açıklamasında dört yeni altcoin’in platformda desteklenmeye başladığını açıkladı.

Coinbase, 4 altcoin’i listeliyor

Açıklamaya göre borsa, öncelikle Coinbase Pro platformunda 1inch (1INCH), Enjin Coin (ENJ), NKN (NKN), Origin Protocol (OGN) desteği sunacak.  Kripto para birimleri, likidite koşullarının karşılanması durumunda 9 Nisan 2021 tarihinde listelenecek. Coinbase’in profesyonel ticaret kolu olan Coinbase Pro, gelen 1INCH, ENJ, NKN ve OGN transferlerini kabul etmeye başladı.

Altcoin fiyatları yükselişe geçti

Coinbase Pro’nun duyurusunun ardından altcoin fiyatlarında ani bir artış gözlemlendi. CoinGecko verilerine göre duyurunun yapıldığı 20:00 sularında, 1INCH 5.07 dolardan 5.83 dolara fırladı. Aynı şekilde ENJ de 2.20 dolar seviyesinden 2.60 dolara hızlı bir şekilde çıktı. OGN, 2.52 dolar civarından 2.99 dolara yükseldi.

Yazım anında en büyük yükselişi NKN gerçekleştirmiş durumda. Coin, yüzde 20’lik bir artış ile 0.57 dolardan 0.82 dolara çıktı.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Bitcoin'in Yeni Bir Rekor Kırmasına Çok Az Kaldı!

Bitcoin’in Yeni Bir Rekor Kırmasına Çok Az Kaldı!

Yaşanan son çıkışlarla birlikte kripto para lideri Bitcoin’in yeni bir rekor kırmasına çok az kalmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.