Ana Sayfa / Altcoinler / Coinbase Bu 4 Altcoin’i Listeliyor!
Binance %20 İndirim

Coinbase Bu 4 Altcoin’i Listeliyor!

Coinbase Bu 4 Altcoin’i Listeliyor!

En popüler Bitcoin ve altcoin borsalarından biri olan Coinbase’in profesyonel ticaret kolu Coinbase Pro, bugünkü açıklamasında dört yeni altcoin’in platformda desteklenmeye başladığını açıkladı.

Coinbase, 4 altcoin’i listeliyor

Açıklamaya göre borsa, öncelikle Coinbase Pro platformunda 1inch (1INCH), Enjin Coin (ENJ), NKN (NKN), Origin Protocol (OGN) desteği sunacak.  Kripto para birimleri, likidite koşullarının karşılanması durumunda 9 Nisan 2021 tarihinde listelenecek. Coinbase’in profesyonel ticaret kolu olan Coinbase Pro, gelen 1INCH, ENJ, NKN ve OGN transferlerini kabul etmeye başladı.

Altcoin fiyatları yükselişe geçti

Coinbase Pro’nun duyurusunun ardından altcoin fiyatlarında ani bir artış gözlemlendi. CoinGecko verilerine göre duyurunun yapıldığı 20:00 sularında, 1INCH 5.07 dolardan 5.83 dolara fırladı. Aynı şekilde ENJ de 2.20 dolar seviyesinden 2.60 dolara hızlı bir şekilde çıktı. OGN, 2.52 dolar civarından 2.99 dolara yükseldi.

Yazım anında en büyük yükselişi NKN gerçekleştirmiş durumda. Coin, yüzde 20’lik bir artış ile 0.57 dolardan 0.82 dolara çıktı.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Bitcoin (BTC) Son 6 Ayın En Düşük Seviyesine Çakıldı!

Son 24 saati de ağır bir düşüşle sürdüren kripto para lideri Bitcoin (BTC) son 6 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.