Ana Sayfa / Haberler / Coinbase Halka Arz Ediliyor
Binance %20 İndirim

Coinbase Halka Arz Ediliyor

Coinbase Halka Arz Ediliyor.

Kripto Para dünyasının en çok beklenen halka arzlarından birine şimdi artık bir adım daha yakınız.  Coinbase, SEC’e taslak bir belge gönderdi ve dosyada bir halka arzın olacağını vurguladı.Coinbase, firmanın halka arz için taslak kaydını Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na gönderdiğini duyurdu. Şirket şunu yazdı:

“S-1 Formunun, SEC’in piyasa ve diğer koşullara bağlı olarak inceleme sürecini tamamladıktan sonra yürürlüğe girmesi bekleniyor.”

Coinbase, son değerlemesine göre 8 milyar dolar değerinde. Halen, şirketkriptodaki en büyük isimlerden biri ve ABD düzenleyicileriyle iyi çalıştığı için bir üne sahip.

Beklenen Süreç

Taslak hala gözden geçirilmeyi bekliyor olsa da Coinbase bir süredir bir halka arz bekliyor. Aslında, tüm kripto endüstrisi, büyük borsaların herhangi birinde halka açık ticaretin görülmesini bekliyor, ancak SEC kaydının zorlukları ve zengin özel yatırım ekosistemi bu süreci durdurdu.

ASIC üreticisi Canaan Creative, halka açık ticaret yapmak için belki de en kayda değer kripto merkezli şirkettir. Ancak hisseleri, bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce halka arz edilmesinden bu yana yetersiz performans gösterdi.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.