Ana Sayfa / Haberler / Coinbase yeni hamleler ile daha fazla kripto paraya kapısını aralıyor
Coinbase

Coinbase yeni hamleler ile daha fazla kripto paraya kapısını aralıyor

Advertisements

Coinbase yeni hamleler ile daha fazla kripto paraya kapısını aralıyor.

ABD merkezli dijital para birimi borsası Coinbase, bu yıl hizmet tekliflerini önemli ölçüde artırmayı planlıyor.

San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase, ihraççıların varlıklarını daha verimli bir şekilde listelemelerine yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir platformu duyurdu. Muhtemelen, şu anda firma tarafından kullanılan hantal listeleme süreci aşılmış olacak.

Coinbase’in CTO’su Surojit Chatterjee, Coinbase Asset Hub’ın “ihraççıların borsa ile varlıklarını ve işlerini listelemeleri için basit, modernleştirilmiş bir ürün” olduğunu söyledi. Amaç, dijital varlık ihraççılarının varlıklarının tüm yaşam döngüsünü yönetmeleri için Coinbase’de tek bir ara yüz sunmak.

Sağlam Bir Değerlendirme Süreci

Perşembe günü tanıtılan platform, her varlığın Coinbase’in yasal, uyumluluk ve güvenlik gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için sağlam bir değerlendirme sürecini sürdürecek. Bunun ötesinde, ihraççılar resmi bir başvuru doldurarak Asset Hub’ı kullanmaya başlayabilirler.

Uygulama, ihraççıdan varlık adını ve hisse senedi sembolünü listelemesini ve ayrıca ürünleri hakkında birkaç soruyu yanıtlamasını istiyor. Başvuru sahipleri daha sonra uygunluk inceleme sürecinden geçiriliyor.

Coinbase ve Listeleme

Sektördeki bazı kişiler Coinbase listesinin kripto para projeleri için altın standart olduğunu düşünüyor. Çünkü on milyonlarca yatırımcıya kapı açıyor. Ayrıca katılımcılara, ilk önce Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) yatırmak zorunda kalmadan fiat parayı dijital varlıklara dönüştürmenin kolay bir yolunu sunuyor.

Coinbase, kripto para birimi projelerini periyodik olarak gözden geçirse de, ana borsa platformunda listelenmek kolay değildir. Şu anda 40’tan fazla varlık listelenmiş durumda. Profesyonel ticaret platformu Coinbase Pro, 90’dan fazla varlığa erişim sağlıyor.

2021, Coinbase için oldukça iddialı bir yıl olacak şekilde şekilleniyor. Firmanın, bu yılın ilerleyen dönemlerinde planlanabilecek ilk halka arzını başlatmak için Goldman Sachs ile görüştüğü bildiriliyor. Platform, geçtiğimiz yıl kurumsal sermaye olarak on milyarlarca dolar kazandırdı ve dijital varlıklara yönelik artan talebi vurguladı.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Kripto Para İşlem Hacminin Büyük Bir Kısmı Sadece Bu 3 Coine Ait

Nijerya Başkan yardımcısı kripto paraları öneriyor

Advertisements Nijerya Başkan yardımcısı kripto paraları öneriyor Nijerya Başkan Yardımcısı, kripto para birimlerine uygulanan yasağın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.