Ana Sayfa / Altcoinler / Coinbase’in Nasdaq’da Listelenmesinden Kısa Bir Süre Sonra Bitcoin 3.000 Doları Sildi
Bybit

Coinbase’in Nasdaq’da Listelenmesinden Kısa Bir Süre Sonra Bitcoin 3.000 Doları Sildi

Coinbase’in Nasdaq’da Listelenmesinden Kısa Bir Süre Sonra Bitcoin 3.000 Doları Sildi

Coinbase’in COIN adıyla Nasdaq’ta listelenmesi Bitcoin fiyatında %5’lik bir düşüşle aynı zamana denk geldi.Aylarca süren birikim ve spekülasyonun ardından, Coinbase (COIN) Nasdaq’da ve gerçek kripto para birimi tarzında listelendi. Açılış günü ticareti, kripto para piyasası üzerinde yaygın bir etkiye sahip olabilecek geçici bir olaymış gibi değerlendirildi.

Referans Fiyat

COIN’in referans fiyatı başlangıçta 250 $ idi. Ancak hisse senedi 381 $’dan açıldı ve ilk çılgınlık sona erdiğinde rotayı 310 $’a çevirmeden önce hızla 429.54 $’a yükseldi.

Tipik olarak, hisse senetleri alım satımlarının ilk gününde oldukça dalgalıdır ve COIN bu trendin bir istisnası değildir. Bu nedenle, bugünkü lansmanın başarısı ve bir şirket olarak Coinbase’in gücü, yalnızca COIN’in listeleme sırasında nasıl performans gösterdiğiyle bağlantılı olmamalıdır.

Şu anda, COIN 326 $’dan işlem görüyor ve traderlar muhtemelen hisse senedinin günlük kapanışı yaklaşırken nasıl performans gösterdiğini izliyorlar.

Cointelegraph Markets ve TradingView’den elde edilen veriler, COIN’deki düşüşün, 14 Nisan’ın erken saatlerinde 64.890 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesi olan Bitcoin (BTC) fiyatında ani bir satışla takip edildiğini gösteriyor.

İlginç bir şekilde, COIN listelendikten kısa bir süre sonra, Bitcoin fiyatı %5 düzeltma yaparak günlük en düşük seviyesi olan 61.658 $’a geriledi ve bu durum, altcoinlerde daha keskin bir satışı tetikledi.

Kripto para piyasasının toplam değeri, BTC’deki düşüşün yanı sıra %16,5’lik bir düşüş yaşadı ve piyasaya sürülmeden hemen önce 2,6 trilyon dolarlık bir yüksek seviyeden 2,17 trilyon dolar değerine düştü.

Bitcoin dominansı ise şu anda %53.6 seviyesinde bulunuyor.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Uyuyan Dev Shiba Inu (SHIB) Tekrardan Uyandı!

Uyuyan Dev Shiba Inu (SHIB) Tekrardan Uyandı!

Uzun bir süredir düşmeye devam eden Shiba Inu (SHIB) bugün tekrardan hareketlenmiş durumda. Tıpkı uyanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.