Ana Sayfa / Haberler / CoinMarketCap’ın 3 yöneticisi şirketten ayrıldı
Binance %20 İndirim
CoinMarketCap Binance Tarafından Satın Alındı
CoinMarketCap Binance Tarafından Satın Alındı

CoinMarketCap’ın 3 yöneticisi şirketten ayrıldı

CoinMarketCap’ın 3 yöneticisi şirketten ayrıldı

CoinMarketCap’in baş strateji sorumlusu ve vekil CEO Carylyne Chan, meslektaşlarından ikisi Jeremy Seow ve Spencer Yang ile birlikte tanınmış kripto piyasası veri sitesinden ayrılıyor. Ocak 2018’den beri CMC’de çalışan Chan, 31 Ağustos’ta ayrıldığını kamuoyuna duyurdu . CMC’nin bu yılın Nisan ayında Binance tarafından satın alınmasından kısa bir süre sonra geçici CEO olarak devreye girmişti .

Seow, Yang’ın operasyonlar, büyüme ve gelirden sorumlu başkan yardımcısı olarak katıldığı Haziran 2019’dan beri CMC’nin ürünlerden sorumlu başkan yardımcısıdır.Chan, CMC’nin kripto para birimi eğitiminde daha önemli bir rol üstleneceği umuduyla firmadan ayrıldığını söyledi. Yakın özellik için belirlediği stratejinin temel taşlarından biri, yeni gelenleri kripto para birimine yönlendirmeyi amaçlayan CMC’nin yeni bir eğitim bölümü olan “CMC Alexandria” idi.

Chan, kripto para birimi vizyonunu, kooperatif ve topluluk öncülüğündeki bir “devrim” olarak çizdi; bu, kırılmadan ve “uçurumdan çıkmadan” yaygın kullanıma geçmeden önce hala önemli kolektif çabalar gerektiriyor.

“Kriptonun karmaşık iç işleyişine ışık tutmanın yanı sıra, teknolojinin fiili kullanımını kolaylaştırmak için yapmamız gereken çok şey olduğuna inanıyorum. Hepimiz bir süredir daha iyi kullanıcı deneyimlerinin ve basitleştirilmiş arayüzlerin ve ürünlerin kripto benimsenmesini hızlandırmanın anahtarı olacağını biliyoruz ”dedi.

Coinmarketcap

CMC topluluğuna gönderdiği ayrılış mektubunda Chan, CMC’nin neredeyse 50 kişilik ekibinin dörtte birinden fazlasını kişisel olarak işe aldığını ve eğittiğini belirtti. Görev süresi boyunca, sitenin kripto para birimi alanındaki projelerden daha şeffaf açıklamalar ve hesap verebilirlik sağlama çabasında önemli bir rol oynadı .

Bu, Veri Sorumluluğu ve Şeffaflık İttifakını ve sitedeki verilerin bütünlüğünü ve hacim raporlamasını iyileştirmek için yeni ölçümlerin ve puanların tanıtımını içeriyordu .

CMC, 2019 ilkbaharında , sitenin kripto para varlıkları hakkındaki verileri “ana akım” platformlara getirme çabalarının bir parçası olarak Nasdaq, Bloomberg ve Refinitiv (Thomson Reuters) üzerinde iki kripto para karşılaştırma endeksi başlattı .

Chan, “Zamanla, halkın kripto alanı hakkında sahip olabileceği yanılgıları gidereceğimizi umuyorum” dedi. “Bu, çeşitli kripto ürünlerinin ve kripto tabanlı türevlerin faydası öne çıktıkça ve daha geniş ekonomide gerçek potansiyellerini gösterdikçe zamanla gerçekleşecek.”

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.