Ana Sayfa / Haberler / Cüzdan Sağlayıcısı Blockchain Dağılıyor
cüzdan sağlayıcısı blockchain dağılıyor
cüzdan sağlayıcısı blockchain dağılıyor

Cüzdan Sağlayıcısı Blockchain Dağılıyor

Birleşik krallık merkezli bir kripto para cüzdan sağlayıcısı olan Blockchain.com, son zamanlarda yaşadığı yönetici çıkışları ile gündeme gelir oldu. Birçok yöneticisini kaybeden veya diğer şirketlere kaptıran firma, bu haberlerle birlikte rakipleri için bir fırsat sunmuş olabilir. Ciddi ve geleceğe dönük yatırımcılar için gayet önemli bir haber olduğunun altını çizmek gerek. Önemli isimlerin terkettiği cüzdan sağlayıcısı firmanın Türkiye’den de on binlerce müşterisi bulunuyor. Geride bıraktığımız 12 aydan beri şirketten kurumsal satış ve strateji başkanı, kurumsal piyasalar küresel başkanı, amiral gemisi cüzdan ürününün genel müdürü, küresel güvenlik başkanı ve küresel politika başkanı gibi birçok önemli konumda görev alan isim ayrıldı.

İstanbul Blockchain Okulunda Dersler Başlıyor

Çalışma Ortamı Yüzünden!

Eski yöneticilerin şirketin CEO’su konumundaki isim Smith tarafından çok baskı gördüğünü iddia etmesi üzerine bu çıkışlar çok daha fazla gündeme gelir oldu. Son zamanlardaki piyasa hareketleri yüzünden bir çıkmaza girdiği tahmin edilen cüzdan sağlayıcısı, bu yüzden çalışanlarına baskı yaptığı yönünde birçok iddia ile gündemde.

Blockchain.com olarak yıllardır müşterilerine ücretsiz bir şekilde cüzdan sağlayan köklü şirketin ilerleyen yıllarda ne tarz politikalar güdeceğini ve hizmetinde değişiklik olup olmadığını hep birlikte göreceğiz.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin Tekrardan Yükselişte | Hedef 10.000 Dolar

Bitcoin Tekrardan Yükselişte | Hedef 10.000 Dolar

Son 24 saatte %3 oranında değer kazanan Bitcoin tekrardan yükselişte görünüyor. Yeni hedefin 10.000 dolar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.