Ana Sayfa / Haberler / Cüzdan Üzerinden Staking Yapılabilecek !
Staking işlemleri bundan böyle kripto para cüzdanı üzerinden de yapılabilecek

Cüzdan Üzerinden Staking Yapılabilecek !

Cüzdan Üzerinden Staking Yapılabilecek !

Kripto para cüzdan platformu Klever, kullanıcıların Cred’in staking programlarına cüzdanlarından Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Tron (TRX) ve diğer kripto para birimlerini stake etmelerine olanak sağlayacak.Cred, 190 ülkeden kullanıcının kripto para birikimlerini aylık stablecoin, kripto ve yasal para ödülleri karşılığında kredi vermelerine olanak sağlayan bir kripto para staking ve kredi platformudur.

Yeni özellik, Klever kullanıcılarının Cred üzerinde listelenen herhangi bir staking programını aylık ödül karşılığında seçmesini mümkün kılıyor. Uygulama içi staking özelliği başlatıldığında kullanıcılar, minimum sınırlama olmadan Bitcoin, Ether ve Tron birikimlerini stake edebilecek. Kullanıcılar aylık faizlerini ERC-20 stablecoin’ler veya Bitcoin, Ether, Tron, LINK ve BAT gibi diğer kripto paralar cinsinden almayı seçmekte özgür olacak.

Klever iletişim ve pazarlama direktörü Misha Lederman, kullanıcıların ilk başta Cred’te olduğu gibi faizlerini doğrudan yasal para olarak alamayacaklarını söyledi. Bu seçenek, önümüzdeki aylarda Klever Bank adlı yeni ürünün piyasaya sürülmesiyle mümkün olacak.Klever, mevcut durumda Bitcoin, Ethereum ve Tron dahil olmak üzere yalnızca üç blockchain’i destekliyor. Lederman, platformun Litecoin (LTC), DigiByte (DGB), DogeCoin (DOGE), EOS (EOS), Stellar (XLM), Bitcoin Cash (BCH) ve XRP dahil daha fazla blockchain için destek ekleyeceğini ve bu blockchain’lerde desteklenen kripto paraların staking için kullanılabileceğini açıkladı.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Nvidia RTX 3080 ile Bitcoin madenciliği yapılabilir mi?

Nvidia RTX 3080 ile Bitcoin madenciliği yapılabilir mi? Nvidia, RTX serisi ekran kartlarının yeni jenerasyonunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.