Ana Sayfa / Coin Fiyatlar / Decentraland (MANA) Tüm Olumsuzluklara Rağmen Artışta
Bybit
Decentraland (MANA) Tüm Olumsuzluklara Rağmen Artışta
Decentraland (MANA) Tüm Olumsuzluklara Rağmen Artışta

Decentraland (MANA) Tüm Olumsuzluklara Rağmen Artışta

Kripto para piyasalarındaki genel olumsuzluğa rağmen Decentraland (MANA) artışa devam ediyor. Yatırımcısına son 24 saatlik zaman diliminde %13 kazanç sunan MANA yatırımcıların radarına girmiş durumda. Ayrıca yapılan son çıkışlar kurumsal yatırımcıların da ilgisini çekmişe benziyor.

Decentraland (MANA) Yatırımcısını Neler Bekliyor?

Decentraland (MANA) 19 Kasım
Decentraland (MANA) 19 Kasım

Başarılı bir GameFi projesi olan MANA son günlerde ivmeli çıkışına devam ediyor. Üstelik yeni sayılabilecek bir proje olmasına rağmen kısa sürede önemli bir fon da toplamayı başardı. Bu sayede kendisini hızlı bir şekilde geliştirmeyi hedefleyen Decentraland (MANA) şu anda önemli bir kitleye ulaşmış durumda. Oyuncuların da yardımıyla NFT tabanlı oyun projesi her geçen gün daha büyük bir işlem hacmi gösteriyor.

Haber yayın saatleri itibariyle çıkışını sürdüren MANA şu anda 4.11 dolardan yatırımcısıyla buluşmakta. Elde ettiği bu değerle de en büyük 28. kripto para projesi konumuna gelmeyi başardı. Bitcoin ve Ethereum gibi liderlerin yokluğunda yatırımcısına iyi bir dengeleme fırsatı sunan MANA birçok yatırımcının hedefi haline gelmiş durumda.

Piyasalardaki Düşüşe Rağmen Yatırımcısını Ayakta Tutan 3 Altcoin

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

Bitcoin karşısında büyük bir avantaj kazanan Ethereum son 3 yılın zirvesini gördü. ETH/BTC işlem çifti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.