Ana Sayfa / Altcoinler / DeFi Token Serum (SRM) 12 Saatte Değerini 15’e Katladı
DeFi Token Serum (SRM) 12 Saatte Değerini 15'e Katladı
DeFi Token Serum (SRM) 12 Saatte Değerini 15'e Katladı

DeFi Token Serum (SRM) 12 Saatte Değerini 15’e Katladı

Advertisements

Son 24 saat içerisinde kripto para dünyasını kasıp kavuran olay yeni bir DeFi token olan Serum’un (SRM) 12 saatte değerini 15’e katlaması oldu. Yatırımcısına sadece 12 saatlik zaman dilimi içerisinde 15 kat fazla para kazandıran bu token bir anda patlama yaşadı. Merkeziyetsiz bir türev borsası olan Serum, kripto para borsaları tarafından listelenir listelenmez adeta roket gibi fırladı diyebiliriz.

11 Ağustos tarihinde başlatılan Serum, yatırımcıların bir süredir adeta pusuda beklediği bir projeydi. Projenin kullanıma açılmasının ardından da büyük bir akına uğradığını söylemek mümkün. Saklama hizmeti sunmayan yeni nesil bir merkeziyetsiz borsa projesi de bu adımla birlikte bu projelerin gücünü kanıtlamış oldu. İnsanların artık daha yakından takip etmeye başladığı DeFi token ve DEX’ler için yakın dönemlerde daha çok proje göreceğimizi bu haberle birlikte rahatça söyleyebiliriz. Özellikle kripto para alanında yeni girişimcilerin gözdesi olan merkeziyetsiz borsalara rağbet de her geçen gün biraz daha artmakta.

Coingecko verilerine göre SRM işlem hacmi ilk 12 saatte 350 milyon doları aşmayı başardı. Yaşanan artışların ardından gelen düzenlemelerle birlitke ise piyasa değeri yaklaşık 300 milyon dolar seviyesinde. Binance dışında olarak Uniswap, BitMAX, HBTC, Balance, TomoDEX, 1Inch ve FTX dahil birçok borsa ve DeFi protokolünde de listelenmeye başlanan SRM’e olan ilgi halen devam ediyor.

Birçok DeFi protokolünde listelenen SRM kendini rakiplerinden ayıran iddialı özelliklere sahip durumda. Fiziksel teslim olan zincirler arası sözleşmelere imkan tanıyan altyapısı ile büyük avantajları bünyesinde barındırdığını belirtmek gerek. Bunun dışında staking özelliğine de sahip olan borsada bunu kullanmak ve bir staking düğümü işletmek için gereken miktar şuanda 1 milyon SRM olarak belirlenmiş. Kısa sürede büyük bir ilgiyi üzerine çekmeyi başaran Serum (SRM) için ilerleyen günlerde nasıl bir tablo çizileceği ise merak konusu. Şu anda değerinin hızlı bir şekilde düzeltmeye girmesine kesin gözüyle bakılmakta.

Twitch, Kripto Para İle Yapılan Ödemelerde %10 İndirim Fırsatı Sunuyor

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Kraken Borsası Açık Kaynak Ethereum Projeleri İçin İlk Hibeleri Sunacak

Advertisements Kraken Borsası Açık Kaynak Ethereum Projeleri İçin İlk Hibeleri Sunacak Kraken, ABD merkezli kripto …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.