Ana Sayfa / Haberler / Detaylı Oto Ekspertiz İncelemesi
Binance %20 İndirim

Detaylı Oto Ekspertiz İncelemesi

Uzman ekibimiz ile araçlarınızın bakım ve fullekspertiz raporlarını en ince ayrıntısına kadar inceleyerek sözlü ve yazılı olarak sunuyoruz. Beylikdüzü oto ekspertiz şubemizde vermiş olduğumuz hizmetler ile siz müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Bilgisayar ortamında güvenilir ve bağımsız ekspertiz raporları ile birlikte tüm araçların modellerine göre incelemesini test cihazları ile yaparak değerlendiriyoruz.

Bilgisayarlı Test Cihazları ile Raporlama

Esenyurt oto ekspertiz şubemizde verilen hizmetler için bütün araç modellerine göre hazırlanmış bilgisayar ortamlı deneme testleri mevcuttur. Teknolojik ve güvenli olarak yapılan denemeler sonucunda araç ömrünü uzatacak olan akım ve onarımlara başlanır. Test cihazlarını bilgisayar ortamında yapan uzman ekip çalışanlarımız sayesinde araçlarınız eskisinden daha güçlü ve kullanışlı hale gelecektir.

Teknolojik ortamda sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin aynısı Beylikdüzü araç ekspertiz şubemizde de verilmektedir. Araçlar için sunmuş olduğumuz bütün hizmetler garantili olup 501 noktadan kontrol altına alınarak işlem görür. Şubelerimiz ve hizmetlerimiz için daha detaylı bilgi için www.beylikduzuotoeksper.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Garantili Ekspertiz Testleri

Araç muayenesi sırasında hazırlamış olduğumuz full test denemeleri ile aracınızda oluşan hasar ve sorunları baştan sona kadar raporluyoruz. Büyükçekmece oto ekspertiz şubemizde de aynı işlemleri yaparak galerimizde yer alan ekipmanlar ile onarımını sağlıyoruz. Motor performansı ve Dyno testleri, boya kaporta, arıza testi OBD, alt kontrol, fren, süspansiyon, yanal kayma ve lastik derinlik testlerimiz mevcuttur.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Havacılık Devi Emirates, Bitcoin Kabul Etmeye Hazırlanıyor

Suudi Arabistan haber ajansı Arab News tarafından bildirilene göre, Dubai merkezli Emirates, blockchain ve metaverse …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.