Binance %20 İndirim

Dev Balina, Cüzdanına 25 Milyon Dolarlık XRP Ekledi!

Bugün kripto dünyasında gözleri üzerine çeken en büyük işlemlerden biri, dev balinanın kripto borsası Bitstamp’tan 25.8 milyon dolar değerinde XRP satın alması oldu.

Ripple’ın yerel tokeni XRP, dijital varlık piyasasındaki gerilemenin ortasında son 90 gün içinde gelişmeyi başaran önde gelen kripto para birimlerinden biri oldu. Ripple ve SEC arasında uzun süredir devam eden önemli davanın olumlu sonuçları, son zamanlarda XRP balinalarının ilgisini güçlendirmiş gibi duruyor.

Balinaların XRP birikimi giderek artıyor

Whale Alert, büyük kripto para balinalarının son 24 saatte 105 milyondan fazla XRP eklediğini bildirdi. Balinalar tarafından satın alınan toplam XRP miktarının 48,3 milyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. Kaydedilen en büyük işlem ise, kripto borsası Bitstamp’tan 25.8 milyon dolar değerinde XRP eklenmesi oldu.

Ancak balina gözlemcisi, 100 milyon XRP’nin ‘Ripple’ adlı bir cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana aktarıldığını da bildirdi. Bu işlem ise yaklaşık 45,4 milyon dolar değerinde.

Son fiyat düşüşüne rağmen, birçok anonim cüzdana 205 milyondan fazla XRP aktarıldığını belirtmek önemli. Balinalar bu noktada indirimli bir fiyata XRP satın almayı sevmiş gibi duruyor.

XRP fiyatı %32 arttı

Daha öncesinde, kripto para balinalarının 240 milyon XRP tokeni daha eklediği duyurulmuştu. Bu artan birikim, Ripple’ın SEC davasında büyük bir olumlu adım atmasından sonra geldi. Komite, Hinman’ın önemli sesli notlarının bir ifadesini yayınladı ve sanıklara verdi.

XRP’nin fiyatı son 7 günde %5’ten fazla düşüş yaşadı. Haberimizin yazıldığı tarihte ise ortalama 0,4522 dolar fiyatla işlem görüyor. Ancak token, son 90 gün içinde %32’den fazla artış göstermeyi başardı.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Piyasalar Düşerken XRP ve Dogecoin Fiyatında Artış Yaşanıyor

Küresel kripto piyasasının değeri, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paraların kırmızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.