Ana Sayfa / Altcoinler / Dev Bitcoin Borsalarında Korkutan Ethereum Satış Duvarları!
eth haberleri

Dev Bitcoin Borsalarında Korkutan Ethereum Satış Duvarları!

Advertisements

Dev Bitcoin Borsalarında Korkutan Ethereum Satış Duvarları!

Ethereum (ETH), hızla yükseliyor ve 600 doları kırmaya yakın gibi görünüyor.  Analistler, ETH’nin önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha fazla yükselmesini bekliyor. ETH2’nin yakında piyasaya sürülmesi, merkezi olmayan finans (DeFi) alanının büyümesi ve mevcut seviyelerden 700 dolara kadar çok az teknik direncin olması kripto parayı daha fazla yükseltecek teknik ve temel faktörlerdir.

Analistler,  Bitcoin‘in görünümünün de biraz yükselişe geçtiğine inanıyor. Bazı analistler, BTC’nin teknik göstergelerinden endişelenmeye başlasa da önde gelen kripto para biriminin yükselişine devam edeceğini gösteren temel işaretler var. Bitcoin fiyatındaki daha fazla güç, Ethereum ve diğer altcoin’ler için iyiye işaret olsa da hangi kripto paranın diğerinden daha iyi performans göstereceği şu anda belirsiz.

Usta analist: Ethereum daha yüksek seviyelerde patlayacak

Analistler, Ethereum’un 2018’den bu yana ilk kez makro dirençleri aşarken daha da yüksek seviyeleri göreceğini düşünüyor. Crypto Cactus isimli analist, yeni analizinde ETH’deki yükseliş eğilimini değerlendirdi. Analist, ETH’nin makro fiyat hareketini gösteren aşağıdaki grafiğe atıfta bulunarak şunları söyledi:

ETH/USD PARİTESİ ANALİZİ: KRAL YÜKSELİŞİN GÜNLÜK KAPANIŞI… EĞER HAFTALIK BURADA KAPANIRSA (Kİ ÖYLE OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM), BİR SONRAKİ DİRENÇ 750 DOLARDA OLACAK… BİR YILDAN UZUN SÜREDİR DEVAM EDİYOR…

Byzantine General: Lider altcoin’e yönelik çok fazla satış baskısı var

Ethereum’un uzun vadeli görünümü birkaç hafta öncesine göre çok daha iyi görünmeye başlarken, analistler boğa tahminleri ortaya koyuyor. Ancak ünlü analist Byzantine General, Ethereum için en iyi borsalardaki sipariş defterlerini gösteren aşağıda grafiği paylaştı. Görünüşe göre, kripto paraya yönelik çok fazla satış baskısı var. Byzantine General konuya yönelik şunları söyledi:

CİDDİ PİYASA SATIN ALMA İŞLEMİ DEVAM EDİYOR, ANCAK TALEP TARAFI YIĞILMIŞ DURUMDA.

Analist, yukarıda görülen verilere atıfta bulunarak, “Bugün 600 doları kırmamızı beklemiyorum” dedi. Popüler analistler, şimdi Ethereum için spot piyasada güçlü bir fiyat hareketi öngörüyorlar.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.