Ana Sayfa / Haberler / Dev Deodorant Şirketi AXE Dogecoin Temalı Ürün Hazırlığında
Bybit
Dev Deodorant Şirketi Axe Dogecoin Temalı Ürün Hazırlığında
Dev Deodorant Şirketi Axe Dogecoin Temalı Ürün Hazırlığında

Dev Deodorant Şirketi AXE Dogecoin Temalı Ürün Hazırlığında

Dünyanın en büyük deodorant şirketlerinden biri olan AXE Dogecoin temalı bir ürün hazırlığında olduğunu duyurdu. Özellikle de erkekler için birçok deodorant çeşidine sahip olan şirket şimdi de Dogecoin yatırımcılarını hedeflemiş gibi görünüyor. Sosyal medya üzerinde büyük bir güce sahip olan DOGE için yapılan bu duyuru şimdiden büyük yankı uyandırmış durumda

Dogecoin Temalı Deodorant

AXE resmi Twitter hesabından da yapılan duyuruya büyük bir ilgi mevcut. Hatta Dogecoin’in yaratıcısı olan Shibetoshi Nakamoto lakaplı Billy Markus da paylaşıma ilgi gösterdi. “Doge gibi kokmak istiyorum.” şeklinde paylaşım yapan Markus’un bu sözleri yüzlerce kişi tarafından da beğenildi.

Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında deodorant satışı yapan dev şirket AXE henüz DOGE temalı ürününü ne zaman piyasaya süreceğini açıklamış değil. Ancak yakında geliyor duyurusu yapan şirket kış aylarında Dogecoin temalı ürününü piyasaya sürmüş olabilir. Şimdiden büyük bir ilgi gören bu ürünün piyasaya sürülmesiyle DOGE’nin de büyük bir itibar kazanması bekleniyor.

Binance Kullanıcılarına Etkinlik İle 1.8 Milyon Dolar Dağıtıyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 15 Milyon Dolar Çaldırdı

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 12 Milyon Dolar Çaldırdı

Bir DeFi platformu olan pNetwork hack saldırısına uğramış durumda. Bu saldırıda 15 milyon dolar çaldıran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.