Binance %20 İndirim
Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Artacak mı? (22 Eylül)

Dogecoin fiyatı, bir satın alma baskısı dalgasında güçlü talep bölgesinden çıkarken kayıpları telafi etme yönünde güçlü bir eğilime sahip. Bitcoin, azalan likiditesini çözdükten sonra, DOGE ile birlikte piyasanın daha yükseğe çıkmasına yardımcı olmalı.

Dogecoin fiyatı ne olacak?

Dogecoin fiyatı 0,0650 dolar direnci tarafından reddedildikten sonra 11 Eylül ile 22 Eylül arasında %13 düştü. Bu hareket, DOGE’yi şu anda bulunduğu 0.0587 dolarlık destek seviyesinin altına itti. Ancak, 19-22 Eylül tarihleri ​​arasında DOGE yeniden toparlandı ve onu %5 yukarı iten bir çift dip oluşturdu. Dogecoin fiyatı tekrar 0,0587 dolar direncini aşarsa, tüm gözler potansiyel bir toparlanma üzerinde olacaktır. DOGE, alt destekte 0.0587 dolardan kilidi tersine çevirebilirse, 0.065 dolardan sonraki kilit direnç seviyesine %11’lik bir koşuyu tetikleyebilir.

Meme token projesi DOGE, bu engeller arasında kaldığı sürece, yatırımcılar salınımları değiştirebilir, destek tutabilir ve direnç seviyelerini düşürebilir. Daha iyimser bir senaryoda, Dogecoin fiyatı uzun vadeli düşüş trendi çizgisini kırarsa, 0,0890 dolara yükselmeye çalışabilir. Burada tutarlı bir yüksek oluşumla, piyasa yapıcıların DOGE’ye arka planda yardımcı olması ve bu seviyeyi kırmak ve likidite kazanmak için daha yükseğe itmesi muhtemeldir. Dogecoin fiyatında 0,0587 dolarlık bariyerin başarısız olması, altta yatan zayıflığı gösterir. Bunun ardından da talep bölgesinin altına yakın bir yerde 0.0491 dolardan bir günlük mum yaparsa, bu tezin tamamı geçersiz olacaktır. Bu gelişme, Dogecoin fiyatının yeniden gruplanmak ve yeniden toplanmak için 0,0471 dolara ulaştığını gösterebilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Avalanche (AVAX) Durdurulamıyor! Yüzde 100'ün Üzerinde Artış Yaşadı

Avalanche Ağında Yeni Gelişmeler ve AVAX Fiyat Tahmini (2 Ekim)

AVAX, ekosistemlerinde her biri iyi bir şey gibi görünen birkaç ilginç gelişmeden sonra son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.