Binance %20 İndirim
Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Dogecoin (DOGE) Fiyatında Tehlike Çanları Çalıyor! 1Ekim Analiz

Dogecoin fiyatı son dönemlerde oldukça dar bir alanda hareket ediyor. Şu anda DOGE yatırımcıları için risk, tepedeki herhangi bir kırılmanın basit bir boğa tuzağı haline gelmesidir. Böyle bir durumda da boğalar için geri çekilmelerde daha fazla kayıplar yaşandığı görülebilir.

DOGE fiyatında düşüş tehlikesi

Dogecoin fiyatı, son birkaç haftadaki birkaç kırılma ile birlikte yukarı yönde daha fazla pozitif hareketin zor olacağı izlenimini veriyor. DOGE fiyatı, ayıların biriktirdiği gücü fiyatı dibe yollama ve 0.050 dolara geri dönme riskiyle çevrili. Bu durumla birlikte birkaç haftadır oluşan düşüş üçgeninin altını kaydırdığı görülmekte. 55 günlük basit hareketli ortalama ve azalan üçgen trend çizgisine bu haftanın tepkisi ile, aşağı yönde haftalık bir kapanış gerçekleşmezse gelecek hafta potansiyel bir kırılmanın iyi bir göstergesi olabilir. Pazar kapanışı, kapanışın üçgenin içine mi yoksa tabanın altına mı düştüğüne bağlı olarak oldukça kritik bir belirleyici vazifesi görecektir.

Yukarıda bahsedildiği gibi, şu anda DOGE yatırımcılarının önünde dikkat edilmesi gereken bir nokta var; kırmızı azalan üçgen trend çizgisinin üzerinde haftalık kapanış ve 55 günlük SMA. Pazar gecesi bu kapanış, Pazartesi günü Asya borsalarının açılmasıyla bir hareket yaratacak ve gelecek hafta 0.0900 dolara doğru bir ralli görülme ihtimalini artıracaktır.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.