Binance %20 İndirim

Dogecoin (DOGE) Fiyatında Yeni Bir Hareketlilik Bekleniyor

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu anda 0.060 dolardan işlem görürüyor. Buna ek olarak, DOGE için kritik bir noktaya gelindiği belirtiliyor.

Dogecoin fiyatı 22-24 Eylül arasında %21 artarak 0.0682 dolara kadar ulaştı. Bu hareket, rallinin sonunu belirleyen 12 Eylül sonrasındaki en yüksek seviyenin üzerinde duran buy-stop likiditesini toplamayı başardı. Bundan kısa bir süre sonra ise Dogecoin fiyatı düzeltme yaşadı ve %11 düşerek 0.0584 dolarlık bir dip seviye oluşturdu.

Bu düşük seviyelerin altında kalan satış tarafı likiditesi ile yatırımcılar, DOGE’nin yakın vadede daha da düşmesini bekleyebilir. 0.0585 dolarlık alan, yatırımcıların güçlü girişler görmesi gereken bir yerdir. Orada bir sıçramanın tekrarlanma olasılığı yüksek ve mevcut koşullar ve oynaklık göz önüne alındığında, Dogecoin fiyatını 0.060 dolardan 0.0618 dolarlık Adil Değer Boşluğuna (FVG) itmesi muhtemeldir. Bu dengesizliği temizlemek, meme token projesini 0,0645 dolardan 0,0649 dolara kadar başka bir dengesizliği temizlemesinin yolunu açabilir. Bu FVG’nin dibinin yeniden test edilmesi, %10’luk bir kazanç anlamına gelir ve ardından da muhtemelen kâr satışları görülecektir.

Başka bir senaryo, DOGE’nin yükselişin tersine dönmesinden önce satışı durdurmak için likidite toplamak için 0.0558 dolara kadar düşmesini içeriyor. Bu nedenle, 0.0585 dolardan uzun pozisyon açan yatırımcılar geniş bir stop loss kullanmalılar. Dogecoin fiyatları kısa ve orta vadede trend olurken, aynı düşük seviyeye bir düşüş belirsizliği beraberinde getirecektir. Herhangi bir toparlanma belirtisi olmayan 0.0558 dolarlık düşük seviyenin yakınında bir günlük mum, piyasa yapısında ayılar lehine bir değişime işaret edebilir. Bu gelişme, Dogecoin fiyatının yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır ve muhtemelen 0.0530 dolara bir düzeltmeyi tetikleyecektir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.