Binance %20 İndirim
Dogecoin Kurucusundan Yatırımcılara Önemli Tavsiye

Dogecoin (DOGE) Fiyatında Yükseliş Gelecek mi? (4 Eylül)

Neredeyse tüm kazançlar tersine döndüğü için Dogecoin (DOGE) fiyatı hafta sonu oldukça riskli bir durumda. Bu, boğaları neredeyse birinci kareye geri getiren bir tehlike yaratacaktır. Ayrıca, DOGE için yeni haftaya başlamak için kendinden emin olmayan bir görüntü çizilmekte. Önümüzdeki haftalarda doların gücünün sadece bir adım geri atacağı ve DOGE fiyatını 0,05 dolara geri çekecek yeni bir ralli başlatacağı için başka bir düşüş beklenmekte.

DOGE 0,05 dolara düşebilir

Dogecoin fiyatı haftayı bir miktar düşüş ile kapattı. Ne yazık ki, DOGE boğaları gücünü kaybetti ve kazançlarının dibe vurduğunu gördü. Daha da kötüsü, bu durum daha fazla para eklemeden önce boğaların aradığı genel duygu ve güvene yardımcı olmuyor. Şu anda, DOGE’nin fiyatı hala 0.058 dolar seviyesinde destekleniyor, bu da Ağustos ayında S1 desteğinin bu seviyede olması nedeniyle mantıklı görünmekte. Eylül ayı başlarken, pivot noktası yeniden yapıldı ve S1’in fiyatı, neredeyse 0,05 dolardan bir miktar daha düşük. Önümüzdeki haftalarda dolar gücü hakkında karar verilmesi ve DOGE fiyatının 0.05 dolar fiyatla işlem görmesi bekleniyor.


Dogecoin fiyatı, 0.0674 doları aşmak için daha yüksek ve 55 günlük basit mobil ortalamayı (SMA) kırabilirse, yatırımcıyı ikna ederek yeni bir giriş başlatabilir. Pazar, bunun oyunun kurallarını değiştiren ve büyük miktarda kripto para birimi nakit akışı gören bir hamle olduğuna inanacaktır.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.