Ana Sayfa / Altcoinler / Dogecoin (DOGE) Hakkında Korkutucu Uyarı
Bybit
Dogecoin (DOGE) Hakkında Korkutucu Uyarı
Dogecoin (DOGE) Hakkında Korkutucu Uyarı

Dogecoin (DOGE) Hakkında Korkutucu Uyarı

Kripto para piyasalarındaki genel düşüşten nasibini ağır bir şekilde alan Dogecoin (DOGE) için korkutucu bir uyarı geldi. Yatırımcı ve analist Peter Brandt yaptığı açıklamada istenmeyecek bir grafik yer alıyor.

Çift başlı canavarlara inanır mısın?$DOGE ?”şeklinde paylaşımda bulunan başarılı yatırımcı Dogecoin hayranlarını korkutmuş durumda. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 0.174 dolardan işlem görmekte olan DOGE için başarılı yatırımcı tarafından bir baş ve omuz modellemesi grafikte yer alıyor. Bu da olası bir ağır düşüşün habercisi gibi görünmekte. Hali hazırda adeta dibi boylamış durumda olan Dogecoin’e yatırım yapanlar bu paylaşımla daha da karamsar bir hale büründüler. Elbette bu paylaşımın doğrudan gerçek olacağını söylemek zor ancak ünlü ismin daha önce birçok başarılı tahminde bulunduğunu da belirtmek gerekiyor.

El Salvador Bitcoin Yerine Kendi Kripto Parasını Üretmek İstiyor!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Dogecoin ve Shiba Arasındaki Rekabet Kızışıyor

Dogecoin ve Shiba Inu Arasındaki Rekabet Kızışıyor

Dogecoin ve Shiba Inu arasındaki rekabet gün geçtikçe kızışıyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan SHIB artışının ardından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.