Binance %20 İndirim
Dogecoin'de Yaşanan Artış Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Dogecoin (DOGE) İçin Bu Seviyelere Dikkat! (3 Temmuz)

Dogecoin (DOGE) için önemli bir DOGE destekçi konumunda olan Elon Musk’tan hızlı bir destek gelmemesi durumunda daha da düşmesi bekleniyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgili konuşmayan Musk, bu nedenle yatırımcıları heyecanlandırmış durumda. Dogecoin’e sırtını dönen kripto para birimlerindeki büyük isimler nedeniyle DOGE fiyatının daha da düştüğünü görebiliriz.

DOGE fiyatı %40’lık başka bir düşüşle karşı karşıya


Dogecoin fiyatı, Bitcoin ile birlikte uzun zamandır Elon Musk’ın favori kripto para birimlerinden biri konumunda. Ünlü milyarderin yaptığı paylaşımlar onu özellikle geçtiğimiz yıl birçok yeni zirveye taşımıştı. Ancak son birkaç haftadır Musk, kripto para birimleriyle ilgili herhangi bir konuda konuşmadı.

dogecoin-analiz

Bu nedenle, DOGE’nin fiyatı Musk’ın “hype” durumundan yoksun ve ünlü ismin sessiz kaldığı sürece daha fazla çöküş riski yatırımcıları bekliyor. Geçen haftanın en düşük seviyesi olan 0.0588 doların altında bir kırılma görebiliriz. Oradan da fiyatın hızla 0,050 dolara geri döndüğünü görmek mümkün, bu da yeni aylık destek pivot S1 ile örtüşecek ve tüm zamanların en düşük seviyelerinden biri olan 0,0409 dolardan sadece 1 sent eksik olacaktır.

Boğalar hali hazırda 55 günlük SMA fiyat limitini aşma girişiminde bulunurken, bir sonraki girişim düşüş eğiliminin omurgasını kırmak için doğru bir hareket olabilir. Bunu yapmak için boğaların fiyat hareketinin geçen haftanın en düşük seviyesinin altına düşmesini engellemesi gerekiyor. Bu şekilde momentum korunabilir ve boğalar bu eğilimi 0,010 doların üzerine çıkmak için kullanabilirler.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.