Ana Sayfa / Altcoinler / Dogecoin (DOGE) İçin Yatırımcıları Güzel Günler Bekliyor!
Binance %20 İndirim
Dogecoin'de Yaşanan Artış Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Dogecoin (DOGE) İçin Yatırımcıları Güzel Günler Bekliyor!

Dogecoin fiyat hareketi, geçen haftadan bu yana birkaç büyük fiyat dalgalanması gördü. Ciddi veya beklenmedik bir şey olmadıkça, bu davranışın bu haftaya kadar devam etmesi muhtemel duruyor.

Dogecoin (DOGE), 2022’nin dibini gördükten sonra yükselmeye başladı


Geçen hafta Dogecoin fiyatı birkaç büyük fiyat değişikliği yaptı. DOGE, 12 Mayıs’ta 0,069 dolardan 2022 için yeni en düşük seviyelere ulaşarak 15 Mayıs’ta 0,93 dolara geri döndü. Bu noktada %35’lik bir kazanç sunan proje için hayranların meraklı bekleyişi devam ediyor.

Dogecoin’in (ve daha geniş kripto para piyasasının) geçen hafta yaşadığı ani çöküş, devam eden yukarı ivme için güçlü bir neden sağlayabilecek teknik bir durumu tamamladı. Sonuç olarak, DOGE daha dar bir aralık olan 2021 hacim profili bölgesine taşındı ve 0,07 dolarlık başka bir yüksek hacimli noktanın üstüne atladı.

Geçen haftaki hızlı düşüşün ve bunu takiben temel destek seviyelerinin bir sonucu olarak, Dogecoin fiyatı, 0,005 dolar/ 3 kutuda puan ve ciro grafiğinde agresif bir şekilde yüksek bir şans yaratmış durumda.

Dogecoin fiyatı için teorik yüksek girdi, 0.095 dolarlık bir satın alma durdurma emri, 0.08 dolarlık bir zararı durdurma ve 0.145 dolarlık bir hedef noktayı bize iletiyor.

Luna Vakfı, Elinde Kalan Bitcoin (BTC) Miktarını Açıkladı!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.