Ana Sayfa / Analizler / Dogecoin İçin Bir Sonraki Seviye Açıklandı! 11 Temmuz Doge Analiz
Bybit
Dogecoin İçin Bir Sonraki Seviye Açıklandı! 11 Temmuz Doge Analiz
Dogecoin İçin Bir Sonraki Seviye Açıklandı! 11 Temmuz Doge Analiz

Dogecoin İçin Bir Sonraki Seviye Açıklandı! 11 Temmuz Doge Analiz

Elon Musk ve sosyal medyanın gücüyle birlikte kısa sürede büyük bir değer kazanan Dogecoin bir süredir düşüşüne devam ediyor. Genel kripto para düşüşünden en çok etkilenenlerden biri olan DOGE için 11 Temmuz analiz ile karşınızdayız.

Dogecoin (DOGE) 11 Temmuz Analiz

Mayıs ayında gördüğü zirvelerin ardından Dogecoin adeta bir çığı etkisiyle düşmüş görünüyor. TradingView verilerinden de bu durumu çok net bir şekilde görebiliyoruz. Şu anda 0.21 dolardan işlem gören DOGE için 0.20 desteği büyük bir önem taşıyor. Birçok analiste göre 0.20’nin altına inilen bir düşüşte durumu toparlamak zor olabilir ve sıradaki durak 0.14 kadar olabilir. Bu yüzden de boğaların şu anda harekete geçmesi gerektiği düşünülüyor. Buna ek olarak geçtiğimiz günlerde Elon Musk tarafından duyurulan büyük Dogecoin güncellemesi de meme tokenin değerini büyük ölçüde etkileyecektir. Ancak bu durum da henüz netleşmediği için Temmuz ayının son haftasına kadar çok da artış yaşanması beklenmiyor.

Şaka amaçlı çıkartılan ve gücünü tamamen sosyal medyadan alan Dogecoin’e yatırım yapanlar şu anda büyük bir bekleyiş içerisindeler. Çünkü Mayıs ayındaki büyük artış sürecinde birçok kişi zirve noktalardan giriş yaptılar. Durum bu olunca da şu anda 3/4 oranında bir zarar söz konusu. Birçok yatırımcı satmaya halen dirense de ilerleyen günlerde bu direniş kırılırsa bizleri daha kötü senaryolar bekleyebilir. Bu yüzden de şu anda DOGE seviyelerini yakından takip etmek yatırımcılar için en sağlıklısı olacak gibi görünüyor.

Çin’in Binance Yasağı Piyasaları Nasıl Etkiler?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!

Son 24 saatlik zaman diliminde Shiba Inu (SHIB) önemli bir yükseliş yakalamış durumda. Bu süreçte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.