Ana Sayfa / Analizler / Dogecoin İçin Çılgın Tahmin : 589 Dolar!
Dogecoin
Dogecoin

Dogecoin İçin Çılgın Tahmin : 589 Dolar!

Bir şaka coini olan Dogecoin, Elon Musk’ın attığı birkaç tweet sonrası, birdenbire yükseliş göstererek ralli sayılabilecek bir süreç sonrası değerini kısa sürede katladı. Bitcoin’in aksine herhangi bir sınırı bulunmayan, yani sonsuz sayıda üretilebilecek olan Dogecoin’in değerinin ulaşacağı noktayla alakalı birçok kişiye çılgınca ve aptalca gelen tahminlerden birinde ise Doge’nin 589 dolara ulaşacağına yönelik tahminler de bulunuyor.

Dogecoin
Dogecoin

Gemini adlı ünlü borsanın kurucusu Tyler Winklevoss, Doge ile ilgili endişelerini dile getiriyor. Doge’ın bir şaka sonucu ortaya çıktığını belirten Winklevoss, Doge’ın kesinlikle kripto piyasasına olan güveni sarstığını, bu piyasanın ciddiyetini ortadan kaldırdığını ve ne kadar erken biterse o kadar iyi olacağını, fiyatının her yükselişinde endişe duyduğunu belirtiyor.

Ayrıca Alexander Gladstein ise, Doge’ın bir potansiyelinin olmadığını, Bitcoinle herhangi bir benzer yanının dahi olmadığını, Doge’a olan güvene anlam veremediğini ve daha önce de yükselmesine rağmen %90 oranında çakıldığını söyleyerek, Doge’ın bir gelecek taşımadığını belirtiyor.

Doge, son zamanlarda, dünya gündemine oturmuştu. Sebebi ise, bu coinin ortaya çıkış amacı ve serüveninden çok, Elon Musk’ın Dogecoin ile ilgili attığı tweetler olmuştu. Musk’ın önce oğluyla beraber bir Dogecoin kazım sistemi kurduğunu belirten tweet atması ardından Twitter biyografi kısmına #dogecoin yazması, irili ufaklı yüz binlerce yatırımcının Dogecoin’e akın etmesini ve kripto paranın pump yapmasına neden olmuştu. Uzmanlar ise çok büyük bir çoğunlukla, Dogecoin’in yakında sert bir çakılmayla karşılaşacağını belirtiyorlar. Dogecoin şuanda 4,88TL civarlarında bir değere sahip.

Binance

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Milyar Dolarlık 2 Şirket Bu Altcoine Yatırım Yapacak!

Milyar Dolarlık 2 Şirket Bu Altcoin’e Yatırım Yapacak!

Son birkaç gündür yaşanan düşüş haberleriyle birlikte artık sektöre bu seviyelerden girecek kurumsal yatırımcı bulunamaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.