Ana Sayfa / Altcoinler / Dogecoin Kurucusu DOGE İçin Neden Pişman Olduğunu Anlattı
Binance %20 İndirim
Dogecoin Kurucusu DOGE İçin Neden Pişman Olduğunu Anlattı
Dogecoin Kurucusu DOGE İçin Neden Pişman Olduğunu Anlattı

Dogecoin Kurucusu DOGE İçin Neden Pişman Olduğunu Anlattı

Bundan uzun yıllar önce piyasaya sürülen Dogecoin bildiğiniz üzere son zamanların en çok konuşulan kripto paralarından biri. Ancak söz konusu DOGE’nin yaratıcısı olan Billy Markus konuya ilişkin bir pişmanlığını dile getirdi. Twitter üzerinden takipçileri için aşağıdaki şekilde bir paylaşımda bulunan Markus yaptığından pişman görünüyor.

Twitter’da “Shibetohshi Nakamoto” ismiyle yer alan Markus 2014 yılında bir DOGE’nin 0.0002624 dolar ve BTC’nin ise sadece 624 dolar olduğunu açıkladı. Ayrıca en büyük 2. kripto para birimi olan ETH o günlerde henüz çıkartılmamıştı bile. Tüm birikimini sadece %0.75 kazançlı bir fona yatırdığını anlatan Markus bu durumdan oldukça pişman. Ayrıca popüler meme coinin yaratıcısı olan Markus tüm birikimini 2015 yılında ikinci el bir Honda Civic almak için satmıştı. Artık projenin bir parçası olmayan Markus takipçileriyle bu ilginç anını paylaştı.

Son zamanlarda kripto para alanında daha da aktif olan Dogecoin yaratıcısı Markus daha çok NFT alanına ilgi duyuyor. Meme token temalı NFT üreten Markus bunları bir platformda satmakta.

Apple 2.5 Milyar Dolarlık Bitcoin (BTC) Aldı İddiası

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Binance CEO’su CZ, Terra İçin Çatallamanın İşe Yaramayacağını Söyledi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Terra’nın blok zinciri planının işe yaramayacağını çünkü bunun bir değer getirmeyeceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.