Ana Sayfa / Altcoinler / Dogecoin ve EOS Fiyatlarında Sürpriz Artış Devam Ediyor
Dogecoin ve Eos Fiyatlarında Sürpriz Artış Devam Ediyor
Dogecoin ve Eos Fiyatlarında Sürpriz Artış Devam Ediyor

Dogecoin ve EOS Fiyatlarında Sürpriz Artış Devam Ediyor

Advertisements

Geçtiğimiz günlerde bir TikTok videosu sayesinde yükselmeye başlayan Dogecoin, ve onunla birlikte EOS fiyatlarında sürpriz artış devam ediyor. Bundan tam bir hafta öncesinde 2.35 dolardan işlem görmekte olan EOS, yazının kaleme alındığı sıralarda 2.64 dolardan işlem görmekte. Dogecoin (DOGE) ise son 7 günde 0.0023 dolardan 0.0046 seviyelerine kadar yükselerek 2 kat değer kazanmayı başardı.

Özellikle Dogecoin (DOGE) tamamen şaka amaçlı çıkartılmış bir kripto para birimi olsa da zaman zaman şaşırtmaya devam ediyor. Bu hafta çekilen bir TikTok videosunun ardından tekrardan bir anda şahlanan DOGE %100 oranını aşan bir değer kazancı yaşadı. Yatırımcısına kısa sürede güzel bir kazanç sağlayan DOGE için son zamanlarda ilginin bir hayli arttığını da söyleyebiliriz. Oldukça komik bir ortaya çıkış serüvenine sahip olan Dogecoin’in belki de bu yönü onun meşhur olmasını sağlamış olabilir.

Son günlerin dikkat çeken bir diğer kripto para birimi olan EOS’da da işlerin güzel gittiğini söylemek mümkün. Son bir hafta içerisinde çıkış çizgisini düzenli olarak devam ettirmeyi başaran EOS’un Bitcoin’den çok daha iyi bir grafik çizdiğini belirtmek gerek. Kripto para liderini son zamanlarda birçok bakımdan sollayan EOS ve Dogecoin için ortaya çıkan alış baskısını da sürpriz olarak göremeyiz. Oldukça başarılı işlere imza atan EOS, topluluk tarafında da iyi bir yapılanmaya sahip. Teknolojisini sürekli olarak geliştirmeyi hedeflediği için de büyük kitleleri kendisine çekmeyi başarmış durumda.

Bitcoin Yatırımcısı İçin Uyarı Çanları Çalıyor, Düşüş Kapıda!

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Harvest Finance siber saldırıyı doğruladı

Advertisements Harvest Finance siber saldırıyı doğruladı Dev merkeziyetsiz finans protokolü Harvest Finance, likidite havuzlarını hedef …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.