Ana Sayfa / Altcoinler / Dogecoin ve Shiba Inu Arasındaki Rekabet Kızışıyor
Bybit
Dogecoin ve Shiba Arasındaki Rekabet Kızışıyor
Dogecoin ve Shiba Arasındaki Rekabet Kızışıyor

Dogecoin ve Shiba Inu Arasındaki Rekabet Kızışıyor

Dogecoin ve Shiba Inu arasındaki rekabet gün geçtikçe kızışıyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan SHIB artışının ardından yatırımcılar DOGE tarafına sallamaya başladı. Özellikle sosyal medyadan birbirleri ile alay eden birçok isim SHIB tarafını tutuyor.

Shiba Inu Değer Kazanıyor!

Geçtiğimiz günlerde SHIB adeta kanatlarını takmıştı. Kısa sürede %20’nin üzerinde değer kazanan popüler altcoin şu anda ise 0.00000763 dolardan işlem görüyor. Yatırımcılarını bu süreçte önemli miktarda kazanca götüren Shiba Inu rakibi olan Dogecoin’i sollamış durumda.

Popüler 2 meme token projesi de Elon Musk tarafından önemli bir katkı aldı. Sosyal medyadan milyarder yatırımcının paylaşımları sayesinde milyonlarca yatırımcı ile buluşan projeler bu sayede kısa sürede önemli artış yaşadılar. Ancak artık belirli bir hacme ulaştıkları için Elon Musk etkileri kaybolmuş durumda. Yine de son günlerde bu ikili arasından Shiba Inu çok daha iyimser bir tablo çiziyor. Buna ek olarak kendi ekosistemini oluşturmak isteyen SHIB önemli fikirlere sahip.

Gücünü sosyal medyadan alan 2 kripto para projesi de büyük cüzdanların hakimiyeti altında diyebiliriz. Büyük birikimlerin sadece birkaç kişiye ait olduğu altcoin birimlerinde yatırım yapmadan önce dikkatli olmak gerekiyor. Aksi taktirde ciddi kazançlar olabileceği gibi ciddi zararlar da söz konusu olabilir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Kripto Parayla İlgili Açıklamalar

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Shiba Inu (SHIB) Yükseliş Trendini Korumaya Devam Ediyor

Shiba Inu (SHIB) Yükseliş Trendini Korumaya Devam Ediyor

Son haftaların en çok konuşulan kripto paralarından biri olan Shiba Inu (SHIB) yükseliş trendini korumaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.