Ana Sayfa / Altcoinler / Dogecoin’de Beklenen Artış Sonunda Geldi (18 Ekim)
Bybit
Dogecoin'de Beklenen Artış Sonunda Geldi
Dogecoin'de Beklenen Artış Sonunda Geldi

Dogecoin’de Beklenen Artış Sonunda Geldi (18 Ekim)

Popüler bir meme token projesi olan Dogecoin’de beklenen artış sonunda gelmiş durumda. Gün içerisinde 0.27 doları bulan değeri ile öne çıkan DOGE önemli bir direnci kırmış görünüyor.

Dogecoin’de Artış Devam Edecek mi?

Dogecoin 18 Ekim Analiz
Dogecoin 18 Ekim Analiz

Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle DOGE 0.2527 dolardan işlem görüyor. Yatırımcısına dünden bu yana %8 civarında bir artış sunan popüler altcoin projesi bu hafta 0.30 doları test edebilir. Uzun bir süredir devam eden sıkışmanın pozitif etkisiyle bugün bir sıçrama yapıldığını görüyoruz.

Gücünü daha çok sosyal medyadan alan Dogecoin’in adını birçok kişi Elon Musk ile duydu. Kısa sürede değerini onlarca kat arttıran şaka coini için daha büyük hedefler konulmuş durumda. Birçok kişi tarafından beklenmeyen bu seviyelerin arasında 1 dolar da yer alıyor. Ancak kısa vadede ilk hedef 0.35 doların başarı ile aşılması olacaktır. Bunun ardından aylar önceki ATH noktası olan 0.73 dolar hedef gösterilebilir. Ancak tüm bunlar için 2021 yılı sonu biraz erken gibi görünüyor.

Ripple (XRP) Dava Sürecine Rağmen Çıkışa Hazır!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

En büyük 6. kripto para birimi konumunda olan Cardano (ADA) bugün sert bir şekilde yükseldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.