Binance %20 İndirim
Dogecoin'de Çöküş Devam Ederken Elon Musk'tan Sürpriz Açıklama Geldi
Dogecoin'de Çöküş Devam Ederken Elon Musk'tan Sürpriz Açıklama Geldi

Dogecoin’de Çöküş Devam Ederken Elon Musk’tan Sürpriz Açıklama Geldi

Sosyal medyada yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği kripto paralardan biri olan Dogecoin son birkaç gündür inanılmaz bir düşüş içerisinde. Birçok yatırımcı da bu yüzden artık söz konusu altcoin ile özleşmiş bir isim olan Elon Musk’ın bir paylaşım yapmasını bekliyordu. Birkaç gündür paylaşım yapmayan Elon Musk bugün tekrardan Dogecoin ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Popüler altcoin Dogecoin’in geliştiricilerinden biri olan Ross Nicoll tarafından bugün bir gönderi paylaşıldı. Dogecoin’deki işlem ücretlerini düşürmeye yönelik bir geliştirme yapabileceğine insanları ikna etmeye çalışan Nicoll tarafından paylaşılan bu gönderiye “Doge Father” olarak anılan Elon Musk da ilgi gösterdi. Bunun Dogecoin için önemli bir gelişme olacağına dikkat çeken ünlü yatırımcı da işlem ücretlerinden şikayetçi gibi görünüyor.

Micheal Saylor’dan Elon Musk’a Tepki!

Elon Musk her ne kadar Dogecoin’i bir ödeme yöntemi olarak kabul ettirmeye çalışsa da işi zor gibi görünüyor. Hatırlayabileceğiniz üzere geçtiğimiz ay MicroStrategy CEO’su Michael Saylor tarafından Musk’ın bir paylaşımına tepki verilmişti. Yapılan bu paylaşımda ise aşağıdaki yorum yer alıyor:

Dünyanın, yukarıda tanımladığınız daha merkezi, daha az güvenli, enflasyonist değişim aracına ihtiyaç duyduğundan çok daha fazla, #Bitcoin gibi merkezi olmayan, güvenli, deflasyonist bir değer deposuna ihtiyacı var.
Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 0.188 dolardan işlem görmekte olan Dogecoin tepe taklak düşmeye devam ediyor. Son 24 saatlik süreçte %17 oranında kaybeden popüler altcoinde işlerin hiç de istenildiği gibi gitmediğini söyleyebiliriz. Her ne kadar bu düşüş trendi tüm kripto paraları etkilemiş olsa da bundan Dogecoin’in en fazla etkilenen birim olması birçok kişiye göre sadece kötü bir şanstan ibaret değil. Çılgın yatırımcı Elon Musk’ın sahip çıktığı DOGE’nin değer kazanması için insanların bundan çok daha fazlasına ihtiyacı olduğu belirtilmekte. Bu yüzden de düşüşün bir süre daha devam edebileceği öngörülüyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Dogecoin (DOGE) Fiyatında Tehlike Çanları Çalıyor! 1Ekim Analiz

Dogecoin fiyatı son dönemlerde oldukça dar bir alanda hareket ediyor. Şu anda DOGE yatırımcıları için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.