Binance %20 İndirim
dubai kripto para binance

Dubai’de 29 AVM ve 13 Hotelde Kripto Para Kabul Edilecek

Önde gelen alışveriş merkezi şirketlerinden Majid Al Futtaim, alışveriş merkezlerinde ve diğer mülklerinde kripto para birimlerini kabul etmek için Binance ile ortaklık kurdu. Binance CEO’su, “Majid Al Futtaim, Orta Doğu’daki en tanınmış şirketlerden biri ve her yıl milyonlarca müşteriye sahip.” dedi.

Majid Al Futtaim, Binance ile kripto para kabul edecek


Orta Doğu, Afrika ve Asya’nın önde gelen alışveriş merkezleri, oteller, sinemalar, hipermarketler ve perakende mağazaları işletmecisi Majid Al Futtaim, geçen hafta küresel kripto borsası Binance ile stratejik ortaklığını duyurdu. Her iki şirket de çeşitli kripto ve blockchain projelerinde işbirliği yapacaklar.

Notta, ilk olarak Binance Pay, milyonlarca müşterinin “geçerli yasa ve yönetmeliklere uygun olarak çeşitli Majid Al Futtaim noktalarında” kripto para ödemesine izin verecek şekilde entegre edilecek. Binance web sitesine göre Binance Pay şu anda 40’tan fazla kripto para birimini aktif olarak destekliyor.

Binance CEO’su ve kurucu ortağı Changpeng Zhao (CZ), geçen hafta şu şekilde bir tweet attı:

29 alışveriş merkezi, 13 otel ve dört karma topluluk artık Binance Pay aracılığıyla kripto para birimlerini kabul ediyor. Benimsenme devam ediyor.

Şirketin Şubat ayında yayınlanan yatırımcı sunumuna göre, Majid Al Futtaim 17 ülkede faaliyet gösteriyor.

Grubun varlıkları arasında Mall of the Emirates, Mall of Egypt, Mall of Oman ve Mall of Saudi dahil olmak üzere Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki beş ülkede 29 alışveriş merkezi bulunmaktadır. 2021 yılı sonuna kadar bu alışveriş merkezlerinin 175 milyondan fazla ziyaretçisi oldu.

Şirket ayrıca Orta Doğu’da 16 ülkede 423 Carrefour mağazasına sahiptir ve Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) bölgelerinde 30’dan fazla ülkede münhasır franchise haklarına sahiptir.

Buna ek olarak, grup ayrıca 13 otel (BAE’de 11 ve Bahreyn’de iki) ve 607 sinema işletmekte.

Zhao, “Majid Al Futtaim, Orta Doğu’daki en tanınmış şirketlerden biridir ve her yıl milyonlarca müşteriye sahiptir.” “Web3 teknolojilerinin entegrasyonu, müşterilerine markalarıyla etkileşim kurmanın ve yeni ödeme yöntemleri sağlamanın yepyeni yollarına erişim sağlayacak.” dedi.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.