Ana Sayfa / Haberler / Dünya Devi Amazon Kripto Para ve Blockchain Yöneticisi Arıyor
Bybit
Dünya Devi Amazon Kripto Para ve Blockchain Yöneticisi Arıyor
Dünya Devi Amazon Kripto Para ve Blockchain Yöneticisi Arıyor

Dünya Devi Amazon Kripto Para ve Blockchain Yöneticisi Arıyor

Dünyanın en değerli şirketi olan Amazon yayınladığı bir iş ilanında kripto para ve blockchain yöneticisi aradığını duyurdu. Şirketin Seattle’da bulunan ofisi için aranan yöneticide bulunması gereken bazı özellikler ise dağıtılmış defter, dijital merkez bankası paraları ve kripto para alanlarında uzman olması olarak belirlenmiş. Amazon şirketinin kripto paralar alanındaki yol stratejisini belirleyecek olan yöneticinin donanımlı olması bekleniyor.

Bünyesinde hali hazırda klasik ödeme sistemleri barındıran Amazon yenilikçi ödeme sistemleri arayışında olduğunu bildirdi. Bunun için de kripto paralar ve blockchain teknolojisinden faydalanmak istiyorlar gibi görünüyor. Amazon Ödeme Kabulü ve Deneyimi departmanında görev alacak yönetici dünya genelinde Amazon müşterilerinin herhangi bir hizmet satın alırken kullandıkları ödeme yöntemlerinden sorumlu olacak. Henüz nasıl bir ürün geliştirileceği bilinmeyen Amazon’un ilerleyen günlerde bu alana önemli yatırımlar yapması bekleniyor.

35 Milyar Doları Yöneten Global X’den Bitcoin İçin Önemli Adım

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 15 Milyon Dolar Çaldırdı

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 12 Milyon Dolar Çaldırdı

Bir DeFi platformu olan pNetwork hack saldırısına uğramış durumda. Bu saldırıda 15 milyon dolar çaldıran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.