Binance %20 İndirim
Bir Haftada 2 Kat Değerlenen CRO Artmaya Devam Edecek mi?

Dünya Kupası’na Sponsor Olan CRO’nun Fiyatı Artacak mı?

Crypto.com platformuna ait olan Cronos (CRO), önde gelen kripto para birimlerinin çoğunun Noel sezonu rallileri düzenlemeye başlamasıyla bugün yükselmesi bekleniyor. Bu, Cronos fiyat hareketi için geçerli görünmüyor çünkü boğalar lehine herhangi bir kırılma sinyali olmadan yatay işlem yapıyor gibi görünmekte. Sadece FTX’in fiyat hareketini etkileyen olumsuz yayılma etkisi değil, aynı zamanda FIFA’nın takımların LGBTQ+ kol bantlarıyla oynamasını yasaklayan birçok olumsuz manşeti de buna etki etmiş durumda. Tüm bunların, Katar’daki Dünya Kupası’nın sponsorlarına olumsuz yansıyan bir PR çılgınlığı olduğunu söylemek mümkün.

Dünya Kupası istenen etkiyi veremedi

Crypto.com Coin’in (CRO) fiyatı, şu anda 0,0665 dolarlık bir değere sahip. CRO, dün gece yayınlanan FOMC Fed tutanaklarının ardından Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerinde gerçekleşen tam toparlanmayı kaçırdı. CRO’daki olumsuz eğilim, Katar Dünya Kupası’nda LGBTQ+ haklarını desteklemek için devam eden toplumsal huzursuzluğun yayılmasından kaynaklanmakta. CRO, çok fazla pozitif müşteri akışı veya büyük hacimlerde işlem görebilmiş değil, bu da Crypto.com’un CRO projesine olan talebi düşürdü. Göreceli güç endeksi (RSI) tekrar düşerse ve Cuma günü pozitif bir katalizör gelmezse 0,0600 doların test edildiğini görebiliriz. Ancak kupada işlerin daha iyiye gitmesiyle birlikte CRO fiyatında da önemli bir artış gelecektir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.