Ana Sayfa / Haberler / EBay, NFT Pazaryeri KnownOrigin’i Satın Aldı
Binance %20 İndirim
ebay knownorigin nft pazaryeri

EBay, NFT Pazaryeri KnownOrigin’i Satın Aldı

E-ticaret devi eBay (EBAY), Çarşamba günkü basın açıklamasına göre, İngiltere merkezli KnownOrigin’i satın alarak NFT alanındaki ilerlemesine hız kattı. Hali hazırda NFT alanında önemli çalışmaları bulunan eBay’in bu satın alımla birlikte daha fazla kişiye hizmet vermek istediği belirtiliyor. Tüm bunlara ek olarak, KnownOrigin platformunun ne kadarlık bir maliyetle satın alındığıysa paylaşılmadı.

KnownOrigin artık eBay’in

KnownOrigin, 2018 yılında kuruldu ve DappRadar tarafından ortaya konan verilere dayanarak lansmanından bu yana 7,8 milyon dolar değerinde bir satışa aracılık etti.

eBay CEO’su Jamie Iannone yaptığı açıklamada, “Bu satın alma ile topluluğumuz giderek daha fazla dijital koleksiyon ekledikçe ön planda olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Geçen ay, eBay, ilk NFT koleksiyonunu Tezos ve Polygon tabanlı OneOf platformu ile işbirliği içinde yayınlamıştı. 2021’de satışa başlayan koleksiyona olan ilgiyse devam ediyor.

Şubat ayında, KnownOrigin, kripto girişim sermayesi şirketleri GBV ve Sanctor Capital tarafından yönetilen A Serisi fonlama turunda 3,5 milyon GBP (4,3 milyon ABD Doları) toplamayı başarmıştı.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.