Ana Sayfa / Altcoinler / Elon Musk’ın Hamlesiyle Köpek Temalı Coinler Uçuşa Geçti
Bybit
Elon Musk'ın Hamlesiyle Köpek Temalı Coinler Uçuşa Geçti
Elon Musk'ın Hamlesiyle Köpek Temalı Coinler Uçuşa Geçti

Elon Musk’ın Hamlesiyle Köpek Temalı Coinler Uçuşa Geçti

Sosyal medya üzerinden birçok sürpriz altcoin için yaptığı paylaşımla “The Dogefather” lakabını alan Elon Musk bugün de birçok ilginç hamlede bulundu. Bunlardan ilki ise ünlü ismin Twitter biyografisini güncellemesi oldu.

Sosyal medya üzerinde yaklaşık 60 milyon takipçiye sahip olan Elon Musk uzun bir süredir meme tokenlere olan ilgisiyle de gündemde. Özellikle de Dogecoin ve Shiba Inu gibi köpek temalı projelere ilgi duyan ve onlar hakkında paylaşımda bulunan milyarder isim daha öncesinde bu projelerin büyük bir değer kazanmasını sağlamıştı. Şimdi de onları destekler nitelikte hareketlere devam eden Musk’ın bu hamlesiyle Dogecoin ve Shiba Inu uçuşa geçmiş durumda. Özellikle de Dogecoin (DOGE) kısa sürede %17’ye yakın değer kazanmayı başardı.

Milyarder isim Elon Musk’ın meme token projelerine ilişkin yaptığı paylaşımlar her ne kadar bazı altcoinlerin değer kazanmasını sağlasa da dikkatli olunması gerekmekte. Özellikle de her geçen gün yeni bir meme token piyasaya sürüldüğü için bu durum büyük bir tehlike arz ediyor. Sizler de elinizdeki varlıklardan olmamak adına projeleri araştırmadan kesinlikle yatırım yapmamalısınız.

Dogecoin (DOGE) Bu Kadar Düşmüşken Almak Mantıklı mı?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 15 Milyon Dolar Çaldırdı

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 12 Milyon Dolar Çaldırdı

Bir DeFi platformu olan pNetwork hack saldırısına uğramış durumda. Bu saldırıda 15 milyon dolar çaldıran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.