Binance %20 İndirim
Elon Musk'tan Dogecoin Hakkında Umutlandıran Açıklamalar
Elon Musk'tan Dogecoin Hakkında Umutlandıran Açıklamalar

Elon Musk’tan Dogecoin Hakkında Umutlandıran Açıklamalar

Dogecoin (DOGE) hakkında daha önce yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Elon Musk paylaşımlarına devam ediyor. Kısa bir süre önce yine Twitter üzerinden takipçileri ile sohbet eden Musk Dogecoin’lerini satmayacağını dile getirdi. Bu açıklamaların ardından tekrardan hareketlenen DOGE 0.43 dolara kadar fırlamayı başardı. Şu anda ise 0.39 dolardan işlem görmekte olan Dogecoin’in son 24 saatlik performansı %8 artış olarak gözlendi.

Mayıs ayı içerisinde 0.731 dolar ile rekor kıran Dogecoin bir süredir bekleneni veremiyor. Buna ek olarak kripto para piyasalarında genel bir çöküş yaşanınca DOGE yatırımcıları ellerindeki varlıkların bir miktarını kaybetmiş durumdalar. Ancak Elon Musk tarafından satmayacağım açıklamasının ilerleyen günlerde DOGE’de etki göstermesi bekleniyor.

Elon Musk Bazı Kripto Paraların Enerji Tüketimlerini Eleştirdi

Takipçileri ile Twitter üzerinden konuşurken bazı kripto paraların enerji tüketimlerine de değinen Musk bu konuda yeni kararların alınması gerektiğini belirtiyor.

Elon Musk yaptığı açıklamada “Sistem genelinde kullanılan toplam enerjinin, maksimum işlem oranına bölümü” sonucunda 0,1KWh enerji tüketilmesi ideal olur.” şeklinde konuştu.

Bitcoin Gün İçerisinde %40 Değer Kazanmayı Başardı! 20 Mayıs BTC Analiz

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Piyasalar Düşerken XRP ve Dogecoin Fiyatında Artış Yaşanıyor

Küresel kripto piyasasının değeri, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paraların kırmızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.