Binance %20 İndirim
elrond egld

Elrond (EGLD) Fiyat Tahmini: Piyasalardaki Sinyaller! (3 Ekim)

Kripto pazarındaki son düşüşün ortasında, Elrond (EGLD) fiyatı paralel bir kanal modeline dönüşmüş durumda. EGLD fiyatı, bu modelin etkisi altında son iki aydır istikrarlı bir şekilde düşüyor. Ayrıca, fiyat düşüşü son zamanlarda çok aylı 50 dolarlık desteği de kırdı. Bu nedenle, çöküşten sonra Elrond fiyatındaki düşüş, ivmesini daha da hızlandırabilir ve fiyatları Haziran’ın en düşük seviyesi olan 38 dolara kadar çekebilir.

Kripto piyasasında devam eden belirsizliğin ortasında, yatırımcılar bu çöküşü takip etmek için çabalıyorlar. Sonuç olarak, altcoin projesinin fiyatı 50 ila 45 dolar arasında dar bir aralıkta dalgalandı. Bununla birlikte, yatırımcılar bugün kanal modeli için ticaret düzenine saygı duydu ve fiyatları üst trend çizgisinin ve 50 doların birleşik direncinden önemli ölçüde kırdı.

Elrond fiyatı şu anda gün içi %5’lik bir artışla 50.77 dolardan işlem görüyor. Böylece, yüksek güçlü mum, güçlü bir yönlü ralliyi teşvik etmesi gereken güçlü devam modelini harekete geçirmeye çalışıyor. Yeniden test sonrası ralli, alıcıları 54,5 dolarlık engelleri aşmaları ve %18’lik bir artış anlamına gelen 60 dolara ulaşmaları için güçlendirebilir. Öte yandan, alıcılar EGLD’yi 50 doların üzerinde tutamazsa, yanlış kırılma senaryosu düşüş momentumuna kontrolü devredecektir.

Teknik veriler

Göreceli güç endeksi: Günlük RSI eğimi orta çizginin üzerine çıkarak piyasa duyarlılığının pozitife döndüğünü gösteriyor.

Bollinger bantları göstergesi: EGLD fiyatı, göstergenin üst bandına ulaştı ve kısa vadede keskin bir yükselişe işaret ediyor. Bu nedenle, altcoinin, bu seviyenin üzerinde bir devamı teyit etmek için kırılmış 50 dolar seviyesinin üzerinde konsolide etmesi bekleniyor.

Direnç seviyeleri: 0,54,5 ve 0,6 dolar
Destek seviyeleri: 0,5 ve 0,45 dolar

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.