Ana Sayfa / Analizler / EOS Coin Fiyatı, Kısa Sürede İkiye Katlandı
eos-fiyat analiz

EOS Coin Fiyatı, Kısa Sürede İkiye Katlandı

Hafta sonları kripto para ticaretinde genellikle kötü zamanlar olmasına rağmen, bu hafta sonu yatırımcılar için güzel geçiyor. Şu anda neredeyse tüm coinlerin durumu yeşil renkte ve son 24 saat içinde çeşitli kripto para birimleri önemli kazançlar kaydetti. EOS fiyatı, 8 Ocak’ta 9 dolarken bugün 18 dolara kadar çıktı. Ancak şu an az bir değer kaybederek 15 dolara çekildi. Her ne kadar ufak bir gerileme yaşadıysa da EOS yatırımcıları etkileyici bir kazanç elde etti (tam iki kat).

EOS Coin Fiyat Analizi

Bir kripto para biriminin fiyatını yükseltmesi veya kaybetmesi için çok kısa süreler yetebiliyor. Bir altcoin 1 günde en yüksek seviyeye ulaşabildiği gibi yine 1 günde en dibi bulabiliyor. EOS fiyatı söz konusu olduğunda son bir kaç saat içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bir EOS fiyatı 15,70 $ değerinde şu an. Gün içinde 18 doları bulan EOS, tutunmayı başaramayıp ufak bir değer kaybı yaşadı.

Önceki gün bir EOS fiyatı neredeyse 13 dolar değerindeydi. Her ne kadar gün içerisinde yaklaşık 6 dolarlık bir artış olsa da, 24 saat içinde% 50’ye yakın bir değer artışı oldu. Konuştuğumuz şeyler geriye dönüyor, EOS fiyatı şu an için 15,70 $ civarında seyrediyor. Tüm zamanların kendisi için en yüksek değerine ulaştıktan sonra böyle küçük bir düşüş beklenebilir. Balinalar kar edip, daha ucuza geri almayı ve aynı döngüyü tekrarlamayı umuyor olacak. Bu kripto para borsasında çok yaygın bir davranış türüdür.

Bu sağlam fiyat artışları sayesinde EOS şimdi de 10 milyar $ ‘lık hacim kapanışına yaklaştı. Ancak tüm bunlar, önümüzdeki birkaç hafta içinde EOS fiyatının düşmeyeceği anlamına gelmiyor. Kripto para piyasasında ani artışlar olabildiği gibi ani fiyat düşüşleri de aynı şekilde mümkün. Şimdilik, EOS fiyat momentumu sağlam görünüyor ve 20 kısa süre içerisinde 20 doları zorlayacağa benziyor.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Binance'e Türk Kredi Kartı İle Alış Seçeneği Yolda

Binance Coin (BNB) 40 dolar olabilir mi ?

Binance Coin (BNB) 40 dolar olabilir mi ? Son haftalarda, kripto para piyasasının çoğu, birkaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.